Modern Warfare 3 yine rekor kırdı!

CoD serisinin yeni oyunu, birçok oyunun aylarca yapamadığı şeyi sadece 1 günde yaptı!

Modern Warfare 3 yine rekor kırdı!

Oyunseverlerin aylardır dört gözle beklediği Call of Duty serisinin yeni oyunu Modern Warfare 3, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine rekor kırdı.

Modern Warfare 2 satışa sunulduğunda, diğer tüm video oyunlarını geride bırakmıştı. Black Ops, Modern Warfare 2'nin rekorunu kırarken, aynı durum Modern Warfare 3 için de yaşandı.

Satışa sunulduğu ilk gün 6.5 milyon lisanslı kopya satmayı başaran Modern Warfare 3, oyunun dağıtımcısı Activision Blizzard'a da satışlardan 400 milyon dolar kazandırdı. İşin daha ilginç yanı ise, oyunun şu an için sadece Kuzey Amerika ve İngiltere'de satışa sunulmuş olması. Satış dünya genelinde başladığında bu rakam da katlanarak artacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

korsan indirmeleride bu sayıların üzerine eklerseniz türkiyenin nüfusu kadar bir satış rakamı ortaya çıkar kesin :)

görünen köy klavuz istemezz ...

Valla hem senaryosuyla hem multiplayer ile bf3 den daha iyi... Grafikler biraz eski olabilir fakat bu sayede oyun 60 fps ile oynanmasını sağlıyor...

Korsan kopyalarla kaç milyon kimbilir Call of Dutyi seviyoruz benim gibi eski pcsi olanalrda bile en düşükktede olsa iyi kötü oynayabiliyoruz ve optimizesi çok iyi teşekkürler call of duty.

hiç şaşırmadım. beklelen bir rakamdı. oyun da harika ötesi bir oyun olmuş.

keyifli bir oyun

benim gibiler korsan kopya indirmeye uğraşıyor

oyun çok kısa asrdü konu olarak güzel aslında senede iki sefer çıksa da iyi olur bir sene beklemek zor.

oyunu son çözünürkte oynadım bi gıdım donmadı süper oyun harika

aslında senelerdir cod cuyum ancak bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattı bikaç değişiklik dısında hiç birsey yapmamışlar ben daha farklı bir oyun bekliyordum
belkide bf3 ü gördükten sonra bana mw3 yavan geldi diyebilirim

Oyun mükemmel ama çok kısa.Adamlar işini biliyor oyunu kısa tutup yapım süresinide kısaltıyorlar.Birazda sanırım artık adından dolayı satılıyor.

6.5 milyon lisanslı sattıysa kim bilir kaç milyon korsan satmıştır.

Kâr'a bakar mısınız?
Acaba oyun sektörüne mi girsek ne yapsak :D

oyunu oynadım bitirdim battfiled 3 üde bitirdim ama cod oynanırlık olarak battlefield dan üstün grafik olarak pek bir değişiklik olmamış fakat aksiyon oyunlarda bana kalırsa aranıcak ilk özelliklerden biri hareket kabiliyeti ve cod un bütün serisini oynamış biri olarak cod hala 1 numara kim ne derse desin

oyun mükemmel tavsite ederim kesinlikle. yüksek sistem özellikleride istemiyor.

Valla hem senaryosuyla hem multiplayer ile bf3 den daha iyi
----------
tek kisilikte iyi olabilir BF3 ten ama multiplayerda iyi olmasi imkansiz. Eger sen iyi diyorsan BF3'te oyun oynamayi bilmiyorsun demektir.

Pc leri yavan olan oyuncular için Bf3 tabikide kötü..Bazı arkadaşlar gibi fanatik deilim ama şu bir gerçek Mw3 resmen Black Opsun süslenmiş hali..Abartısız söylüyorum hiç bir şey değiştirmeden aynen black opsu koysalardı sadece senaryo değiştirselerdi..Oyuncular yine farketmezdi..İlerki yıllarda zamanlar bf nin geçtiğini görücekseniz..Bf2 ile bf3 arasındaki farka bakın black ops ile mw3 arasındaki farka bakın sonra iki oyunu karşılaştırın..Cod serisi resmen müşterilerini kandırıyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play