Moments uygulaması video klipler oluşturacak

Facebook'un Moments uygulaması, yeni güncelleme ile birlikte artık Türkiye'de...

Moments uygulaması video klipler oluşturacak

Facebook'un nispeten yeni Moments uygulaması ilk olarak kullanıcıların arkadaşlarını kapsayan belirli bir grupla pratik bir şekilde fotoğraf paylaşabilmesini sağlıyordu. Güncellenen uygulama artık görüntülerden otomatik olarak kolajlar ve kısa videolar oluşturabiliyor. Ayrıca uygulama, yeni güncelleme ile birlikte Türkiye'de de indirilebilir duruma geldi.

Moments artık altı veya daha fazla fotoğraf kullanarak müzikli video klipler hazırlamanıza olanak sağlayacak. Hazılayacağınız kliplerde 11 farklı müzik seçeneğini de kullanabileceksiniz.

Oluşturacağınız videoları doğrudan Facebook sayfanızdan yayınlayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında bunun büyük bir yenilik olmadığı söylenebilir. Google Fotoğraflar (Google Photos) aynı hizmeti bir süredir "Auto Awesome" olarak kullanıcılarına sunuyordu. Böylece kullanıcılar kendi fotoğraflarından otomatik olarak video ve kolajlar oluşturabiliyorlardı.

Güncelleme ile birlikte uygulamaya 34 farklı dil seçeneği eklenmiş durumda. Video paylaşım özelliği ile yeni Moments uygulamasını App Store ve Google Play üzerinden Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bu kadar amaçsız, saçma, ne idüüüğü belirsiz bir uygulama görmedim. birşeyler yapmak istemişler ama onu bile tam kullanıcıya aktaramamışlar... facebook çok sever temelden ayırmayı, fotoğraf paylaşımı içinde messenger gibi ayırsaydınız moments yapsaydınız, millet kriz iyice geçirseydi :) size bu yakışır

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir