Samsung'dan üç boyutlu monitör: 2233RZ

Samsung'un ilk 3 boyutlu monitörü 2233RZ Türk kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. İşte ayrıntılar

Teknik özellikler

Teknik özellikler

• 1680 x 1050 doğal çözünürlük

• 2D / 3D : 3 ms (GtG)

• 300 cd/m2 parlaklık

• 20,000:1 Dinamik Kontrast Oranı

• 170o/160o (CR>10) İzleme Açısı

• GTG 3ms (3D) / 5ms(2D) tepki zamanı

• 120Hz Dual Engine

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

süpermiş inş. cebitte görürsürz;)

ne varsa nvidia da var.

Valla bunun yaygınlaşacağını sanmam. Gözlükleri en fazla yarım saat takabiliyorsunuz. Müthiş baş ağrısı ve mide bulanması bende de oldu.

samsung bu işe el attı bi kere ada avm de samsung mağazasının önünde de bi kablolu gözlüklü 3D LCD vardı karton gözlüklerden çok farklı bişeydi sanki TV nin içine giriosunuz kameranın içinden geltiği agaçlar sanki yanımdan geçiodu :D

oyun tutkunları için bence iyi olmuş çünkü monitör dediğim zaman aklıma ençok samsung geliyo benim akrabalarımın yarısndan çoğu samsung kullandığı için. Bence SAMSUNG monitör yönünden daha çooook gelişir bu konuda hiç şüpeniz olmasın

Tüh! Ben de daha yeni SyncMaster P2250 Samsung almıştım. Bilsem beklerdim çıkmasını... Samsung LCD monitörde bir numara. İki monitörüm de Samsung. Hiç bir şikayetim yok.

Samsung ürünlerini seviyorum ucuz ve kaliteli oluyorlar.Chip'in teknoloji top 10 listelerinde de hep Samsung'u görüyorsak vardır bir bildikleri..

tek eksiği Full HD olmaması sanırım . birde 16.7 milyon rengi destekliyormu? Biraz daha geliştirilmesi ve yaygınlaşması gerek. birde gözlükler olmadan 3D veremiyorsa gereği yok. Başağrısı yaptığına dair eleştiriler var gözlüklerin.

Arkadaşlar 3D monitör diye birşey olmaz. sadece 120Hz veya daha üzeri ister tüplü CRT monitör istersende LCD olsun. Bende 120hz. Philips109s (19" tüplü 2003 te aldım) var. Bunda çalışıyor. Daha önce bende asus'un 3d gözlüklü 6800 modeli vardı kullanıyordum kablolu gözlük olandan vardı. Kırmızı- mavi camlı yaramaz.

Geçen hafta Zotac gtx 295 aldım özellikle 3d gözlüğün çıkmasını bekliyorum benim 120hz'lik 19" philips tüplü monitörde süper çalışıyor. Eskiden Kullanmıştım.Kırmızı-Mavi film ile 3d çalışıyor zaten. Diğer sistemle çalışan gözlüğü sabırsızlıkla bekliyorum.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir