Monitörlerin geleceğini konuştuk!

PC'lerimizin vazgeçilmezi monitörlerin geleceğinde ne var? Cevabı, işin ustasından aldık!

Telefon, tablet ve monitör entegrasyonu

Telefon, tablet ve monitör entegrasyonu

- Tabletler, akıllı telefonlar ve PC'lerin entegrasyonu günümüzün önemli işlevleri arasında. Telefon ve tabletinizde olanları göstermek için PC monitörü iyi bir seçenek gibi görünüyor. Philips'in monitörleri bu alanda yeni seçenekler sunuyorlar mı?

PC monitörü piyasası, ultrabook'ların, tabletlerin ve akıllı ceplerin hızlı yükselişine rağmen geçtiğimiz yıllarda önemli gelişmeler ve kayda değer yenilikler gösterdi. Ancak büyük ekranlara olan ihtiyaç da artıyor ve tüketiciler, bu tür ekranları araştırıyorlar. Bu trendin ekonomik gelişmeyle paralel olarak devam etmesini bekliyoruz. Monitör ekranı piyasasında trendin giderek daha büyük monitörlerden yana olduğunu görüyoruz. MHL ve Miracast gibi teknolojiler, monitör ve taşınabilir cihazlar arasındaki entegrasyonu çok daha kolay bir hale getiriyor.

- Tüketici elektronikleri sektöründe atılım yapmak istiyorsanız yenilikçi olmanız gerekiyor. Philips yenilik için dünya çapında nasıl yatırımlar yapıyor?

Philips hakkında genel olarak konuşamayız. Philips ekranlar olarak, son kullanıcılara ve müşterilerimize anlamlı yenilikler sunmak, ana görevimiz. Bu görevimize bağlıyız; günlük çalışmalarımız ve uzun dönemli çalışmalarımız, bu yönde ilerliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

kahve yapan model çıkmadıkca artık üst düzey diyebileceğimiz herşey var , dahili webcam , hoparlör , hdmi ile tv izleyebilme , ps3 bağlama , dvi ile pc ve 3d gibi özellikleri barındıran asus , aoc gibi markalar piyasayı karşılıyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir