Monkey Island geri dönüyor!

Efsane oyun Monkey Island geri dönüyor: Tales of Monkey Island'ın video ve görüntüleri burada!

  • Selçuk İslamoğlu
Monkey Island geri dönüyor!
Guybrush Threepwood yeni bilmecelerle geliyor

Lucas Arts, Guybrush Threepwood'un yeni maceralarının olduğu Tales of Monkey Island oyun dizisini resmen duyurdu. Toplam 5 maceradan oluşacak oyun PC ve Nintendo Wii'ye geliyor. Ayrıca eski oyuncular için ilk oyun Secret of Monkey Island: Special Edition da bizi bekliyor olacak.

Tales of Monkey Island, Guybrush Threepwood'un maceralarının 5 bölümlük devamı niteliğinde. Eski düşmanı LeChuck'la savaşırken Guybrush'ın yanlışlıkla(!) açtığı voodoo büyü, Karayip'teki denizcileri gaddar korsan canavarlara dönüştürmeye başlıyor. Her ay başka bir macerası başlayacak olan yeni Monkey Island serisi 7 Temmuz'da başlıyor.

Secret of Monkey Island: Special Edition ise ilk maceranın yeni oyuncular için tekrar hazırlanmış bir sürümü olacak. Bu sürümde tamamen yenilenmiş HD grafik ve sesler, XBox Live, PC ve XBox 360 sahiplerini ve doğal olarak eski bir dostu görmek isteyen eski oyuncuları sevindirecek.

Yeni Monkey Island oyunu için galerimize göz atabilir ve oyun hakkındaki ilk fragmanı videolarımızdan izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

MI 4 daha güzeldi ya, çizimler karakterler felan. Espirileri de sanki eski kalitesinde değil oyunun.

20 seneye yaklaşan bilgisayar hayatımda Monkey Island serisi kadar severek oynadığım hiçbir bilgisayar oyunun olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Yeni bölümü de merakla bekleyeceğim.

cizimli olanlar guzelci cizgi film gibiydi simdi 3d yaptilar 4ude ole yapmislardi hicmi hic zevk vermemisti nerde o 2d monkeyler !!!

Butun bolumlerini zevkle oynadım bu oyunuda aynı zevkle oynayacağımı düşünüyorum =)

MI 1 ve 2 en iyileridir bence , Ron Gilbert olmadan eski tadi olamadi hic bir zaman , ozellikle 4 rezaletti ama monkey island oldugu icin onlarca kez bitirdim.Bence bu yeni serilerdense 1. oyunun remake versiyonu cok daha alinasi bu yaz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir