Monochroma, 28 Mayıs'ta satışa sunuluyor!

İstanbul'da bulunan Nowhere Studios tarafından üretilen ilk PC oyunu Monochroma, bu tarihte geliyor!

Monochroma, 28 Mayıs'ta satışa sunuluyor!

İstanbul'da bulunan Nowhere Studios tarafından üretilen ilk PC oyunu Monochroma'nın yapım süreci sona erdi. Oyunculardan Kickstarter üzerinden aldığı destek ve üç senelik geliştirme döneminin ardından oyun 28 Mayıs itibariyle Playstore ve Steam üzerinden satın alınılabilir ve oynanabilir durumda.

Distopik bir dünyada kardeşini güvenli bir yere götürmek isteyen bir karakter etrafında gelişen MonoChroma hikayesi, oyuncuların karşısına çeşitli bulmacalar ve engellerle çıkıyor. Bulmaca platform türünün temsilcisi olarak piyasaya çıkacak oyun, atmosferi, müzikleri ve hikayesiyle ön planda.

Etkileyici ve dokunaklı bir atmosfer içinde geçen Monochroma'nın tüm müzikleri alternatif müzik camiasının önemli isimlerinden Gevende grubu tarafından yapıldı. Endüstriyel dünya içinde var olmaya çalışan bir çocuğun hikayesini tamamlar şekilde ilerleyen oyunun müzikleri, oyuncuları Monochroma dünyasının içine çekiyor.

Ayrıca Monochroma, PlayStore üzerinden yaptığı her satıştan 5 TL'yi Umut Çocukları Vakfı'na bağışlama kararı aldı. Oyuncuların Monochroma oynarken oyundaki kardeşine yardım ettiklerini ve oyunun geliştiricileri olarak bunu gerçek hayata da yansıtmak istediklerini belirten oyunun yapımcısı Burak Tezateşer, bu kampanya ile oyun üzerinden sosyal bir fayda sağlamak istediklerinin altını çizdi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Helal olsun.

Yüksek fiyatını bu bağış ile bir nebze affettirmiş oldular..

her satıştan 5tl bağışlıyorsa bu oyun kaç paraya çıkar

Çıksın steam üzerinden alacağım sırf yapımcılara destek olsun diye.

Bizim insanlarımızın çok çok iyi oyunlar yapabileceğine ben inanıyorum.

Umarim yakinda 3d bir oyunla karsimiza cikarlar

12:23 teki arkadaş Çinliler de sürekli çakma şeyler üretti ama şuan teknolojide lider konumda yerleştiler. İnanıyorum ki azim herşeyi getirir ve yapımcı arkadaşlara başarılar allah yardımcınız olsun.

Sen de yorum yaz