Moto G6, Tanıtımdan Önce Tamamen Göründü

Yarın tanıtılacağı söylenen Moto G6, paylaşılan bu görüntüyle tam anlamıyla göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Moto G6, Tanıtımdan Önce Tamamen Göründü

Motorola, yarın tanıtılacağı iddia edilen Moto G6'dan daha önce hiç vermediği kadar ipucu verdi. Telefon, firmanın paylaştığı videoda farklı açılardan görünüyor.

Oynat Moto G6, Tanıtımdan Önce Tamamen Göründü Yarın tanıtılacağı söylenen Moto G6, paylaşılan bu görüntüyle tam anlamıyla göründü!

Motorola'nın İngiltere Twitter hesabından paylaşılan videoda Moto G6'nın kavisleri ve önemli tasarım öğeleri arasında dolaşıyoruz. Çıkıntılı güç düğmesi, metal hoparlör ızgarası gibi öğeler, daha önceki sızıntıların söylediklerini doğruluyor. Videoda ön yüzdeki parmak izi sensörünü ve çift arka kamerayı da görebiliyoruz.

Moto G6 alt seviye bir telefon olsa da, videoyu izlerken tam aksine, kendimizi üst seviye bir telefona bakıyormuş gibi hissettik. 18:9 oranlı ekranlar ve çift kamera gibi özellikler giderek yaygınlaşıyor ve herkesin erişimine açılıyor. Bu değişiklikler, alt seviye ile üst seviye arasındaki mesafenin azalmasını sağlıyor.

Yani tanıtılmasını beklediğimiz Moto G6, Moto G6 Plus ve Moto G6 Play kağıt üzerinde en müthiş özellikleri sunmayabilir ancak Moto için yılın en önemli telefonları olacak gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz