Moto Mod'ların Yapabilecekleri Sınır Tanımıyor!

Motorola'nın yeni modeli Moto Z için tasarlanan ve henüz konsept aşamasında olan yeni Moto Mod eklentileri, görenlere "yok artık" dedirtiyor!

  • Cenk Atlı
Moto Mod'ların Yapabilecekleri Sınır Tanımıyor!

"Dünyanın en ince akıllı telefonu" unvanını taşıyan Moto Z'nin en heyecan verici yanlarından birisi de hiç kuşkusuz Moto Mods desteği. Söz konusu özellik kullanıcıların mevcut telefonlarına bir projektörden optik yakınlaştırma lensine kadar birçok şey eklemelerine olanak tanıyor. Fakat öyle görünüyor ki, mod konseptleri açısından bunlar sadece bir başlangıç

Halihazırda Bella adı verilen yeni bir mod konsepti ise uzun zamandır karşılaştığımız en ilginç akıllı telefon aksesuarlarından biri. Kullanıcıların yüzlerinin esneklik düzeyleri de dahil olmak üzere tenlerinden gerçek zamanlı veriler toplayabilmek için dahili sensörlerden yararlanan Bella, ayrıca UV düzeylerini ve hava kalitesini ölçebiliyor, bütün bu verileri de kişisel güzellik ve cilt bakımı ipuçları sunmak için kullanıyor.

Diğer öne çıkan modlar arasında ise Moto Z'ye oyun kontrolleri ekleyerek sizi dokunmatik ekrana bağımlı bırakmayan Sidepad, cihaza yüksek çözünürlüklü ses girişleri ekleyen Advanced Audio yer alıyor. Ayrıca kullanıcıların insülin düzeyini ve suların kirliliğini de ölçebilen diğer mod'lar da öne çıkıyor.

Henüz konsept aşamasında olan bu mod'ların yakın bir zamanda gerçek Moto Mod'lara dönüşmesi oldukça yüksek bir olasılık.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yok mu şöyle gücü yeten birisi bu olayı durduracak birisi. Engelleyin kardeşim bu saçmalığı. Umarım Türkiye'ye gelmez, gelirse de çok pahalı yapsınlar kimse alamasın.

@22 Aralık 2016 15:11 kafan güzelmiş kardeş

@22 Aralık 2016 15:11 Çok geç, Moto Z tüm modları ile Türkiye'ye giriş yaptığı gibi (ki bence oldukça pahalı zaten şu an cihaz ve modları) (Hayır fakir değilim :D Xiaomi varken daha fazla para vermek mantıksız geliyor :) ) diğer tüm modların da geleceğine emin olabilirsin ;)

Moto Z Force gelecekmi acaba bu güzel modlar Force Modeliyle daha iyi olur diye düşünüyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play