Moto X'i siz tasarlayacaksınız!

Cep devinden büyük iddia: Bu modelle herkes, kendi istediği telefonu kendisi tasarlayacak!

  • Zeynel A. Öztürk
Moto X'i siz tasarlayacaksınız!

Motorola, bizleri bir türlü tanıştırmadığı gizemli cebi Moto X'i kullanıcılarına tasarlattıracağının ipucunu verdi.

4 Temmuz'dan itibaren ABD gazetelerinde çıkacak bir reklamda Motorola, cebin "kullanıcılar tarafından tasarlanacak ilk akıllı cep" olduğunu iddia ediyor. Reklama göre telefonun bileşenleri, ABD sınırları içerisinde bir araya getirilecek.

Tam sayfalık reklamda Moto X'ten "yakında gelecek" sözleriyle bahseden Motorola, kullanıcıların "eşsiz olmak için hayatlarındaki şeyleri tasarlama özgürlüğüne sahip olmaları gerektiğini" savunuyor. Telefonu tasarlamak konusunda Motorola'nın ne demek istediği ise henüz tam olarak bilinmiyor.

Google'ın kontrolünde bulunan Motorola, bizlere cebin rengini, yapı maddesini, ek depolama miktarını, işlemcisini ve normalde üreticiler tarafından belirlenen diğer değişkenleri seçme şansı tanımayı düşünüyor olabilir.

Akılı ceplerin ayakkabılara ve saatlere benzediğini ve onları gittiğimiz her yere götürdüğümüzü söyleyen Motorola ikinci Ürün Pazarlama başkanı Brian Wallace, ceplerin en az kişiselleştirilebilen eşyalarımız arasında olduğunu vurguluyor.

Motorola'nın bizlere tam olarak nasıl bir sürpriz hazırladığını öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Bu arada Motorola'nın yeni, Google stili logosunun herkese açık olarak ilk kez bu reklamda göründüğünü söyleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Mükemmel bir proje! Apple'ın mentalitesinin tam tersi bir mentalite...

Toplama cep telefonu devrine geçiyoruz diyorsunuz yani.

Iyi olmuş çoktan yapılması gereken bir şeydi.

Çok mantıklı ve harika! Örneğin şu anda benim istediğim tasarıma ve teknik özelliklere sahip bir akıllı telefon yok. Motorola bu projeyle büyük bir başarı sağlayabilir.

plastiklere hücum ...

Harika! Tam anlamıyla kendimiz tasarlayabilirsek S4'ümü satıp bundan alırım. Bu akıllı telefon dünyasındaki en büyük gelişme sayılabilir ve düşündüğüm gibi olursa hiç kimse samsung, apple ve htc'nin yüzüne bile bakmaz.

Beklediğim gibi bir şey olursa gerçekten çok iyi olur.. Tasarımcılar kıyasıya kapışır hanny..

bu uygulanırsa motorola için büyük bir adım olur. şahsen bu durumda bi dahaki sefere moto x'i tercih ederim. herkesin bi moto x'i vardır :D

Motorola şuan en nefret ettiğim marka ama bu dediğini yaparsa 1 numaram olur

Steve Jobs siz tüketicinin ne istediğini vermemelisiniz çünkü ancak siz gösterdiğinizde tüketici ona ihtiyacının olduğunu anlar demişti bunu yorumlamak size kalmış

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play