Moto X'in kamera uygulaması APK'sı sızdı!

Beklenen cebin kendisi daha ortaya çıkmadı ama önemli bir APK dosyası internette dolaşıyor. İndirin!

  • Zeynel A. Öztürk
Moto X'in kamera uygulaması APK'sı sızdı!

Motorola'nın kişiselleştirmeye açık telefonu Moto X'in minimal tasarımlı bir kamera uygulamasıyla geleceği biliniyor. Droid Ultra, MAXX ve Mini'de de kullanılacak olan bu uygulamanın APK dosyası şimdiden internete sızmış durumda.

Android Police'in internete sızdırdığı APK dosyası (Android kurulum dosyası), çoğu Android'li cihazda çalışsa da bazı işlevleri tam anlamıyla sunmuyor. Örneğin Nexus 4'te HDR ve ağır çekim işlevlerinin devre dışı kaldığı, panoramik modun uygulamayı kilitlediği söyleniyor.

Kamera uygulaması, söylendiği gibi oldukça basit. Ayarlar için parmağınızı sağa kaydırmanız, galeri için sola, yakınlaşmak/uzaklaşmak için yukarı veya aşağı kaydırmanız yeterli oluyor. Fotoğraf çekmek için ekrana dokunmanız, birden fazla fotoğraf çekmek için ekrana basılı tutmanız yeterli. Çektiğiniz fotoğraflar, Android'in stok kamera uygulamasıyla çektiğinizden çok farklı görünmüyor.

APK dosyasını buradan indirip Android'li cebinizde deneyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

maalesef apk linki kırık

dosya uçmuş yok..

Sevgili editör daha 2 hafta olmadı interntte bulduğunuz apkları kullanmayın güvenliğiniz için tehlikeli diye bir yazı paylaşmıştınız. Şimdi doğrudan apk veriyorsunuz.

silinmis uygulama sizde varsa apk si paylaşın lütfen

link ölmüş :)

Update: downloads disabled....

agır cekim ozellıgıde mı varmıs ?

Download disable diyor

link gitmiş

varmı indirebilen

xap doyyası neden yok ya .s.s.s

sizali 2 gun oldu. htc hd2'de denedim, calismadi

Gelecekteki olası Chip yazı başlıkları: Bu firma bakın ne yapmış Hangi telefon modelinin bu özelliği dikkat çekti Kullanıcısının böyle bir şey yaptığı dev şirket

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play