Motorola Sholes: Android cebin yeni resmi

Motorola'nın yeni Android'li cep telefonun yeni bir resmi internete düştü. Siz tercih eder miydiniz?

  • Halil Mollaoğlu
Motorola Sholes: Android cebin yeni resmi
Motorola Sholes: Dokunmatik ve Android? (resim: Boygeniusreport)

İnternette Android tabanlı Motorola Shoes'un yeni bir resmi ortaya çıktı. Daha birkaç ay önce belli belirsiz bir resim ve teknik özellikler ile ilgili bazı detaylar ortaya çıkmıştı.

Rus kökenli web sitesi motofan.ru'ya göre cihazın 3,7 inçlik dokunmatik ekranı (480 x 854 piksel) ve kaydırılabilir klavyesi olacak ve buna rağmen kalınlığı 14 mm.yi geçmeyecek. 512 MB'lık dahili bellek cihazla beraber verilen 8 GB microSD kartla beraber büyük bir depolama alanı sunuyor. Bununla da yetinmeyenler Sholes'un belleğini 16 GB'a kadar yükseltebilir. Cihazın RAM miktarı 256 MB. Motofan.ru 5 Megapiksel kamera, WLAN, Bluetooth, GPS yongası ve 1400 mAh bataryadan da bahsediyor

Resimdeki damga cihazın öncelikle Amerika'da Verizon şebeke operatörü tarafından dağıtılacağına işaret ediyor. Çıkış tarihi olarak bu aydan bahsediliyor. Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise henüz kesin değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

motorola nın kalitesi tartısma göturmez fakat se ile birlikte tr pazarında sessiz sedasız kuculmeye gıttıler...bunun bıcok nedenı olabılır nokia nın fanları nın da cok olması bunlara ek 1 neden olabılır ...dokunmatık ...3/7 inclik google tabanli android işletmeli bir motorola herzaman keyif verir...umarım tr ye gelir böyle cihazlar...western88

Diğer motorolalara göre çok iyi. Sade ve güzel.

görünüm bakımından yine bir iphone takliti,telefon firmaları neden ürettikleri telefonları özgün bir modelde çıkartmıyorda iphone benzeri bir telefon çıkartıyor anlamış değilim.Taklitci telefonlar orjinalini yüceltir ancak.

bakıyım aa bu htcye benziyor XD

Sen de yorum yaz