Motorola Sholes/Droid: Yeni resimler

Bu yeni cep telefonu, isimleri dillerden düşmeyen amiral gemileri arasına girmek istiyor!

  • Halil Mollaoğlu
Motorola Sholes/Droid: Yeni resimler
Motorola Droid: Dokunmatik ve Android? (resim: boygeniusreport)

BoyGeniusReport web sitesi Android cep telefonu Motorola Droid'e dair ilk resimleri yayımladı. Cep telefonu daha önceleri Motorola Sholes adıyla internet dedikodu mutfağına misafir olmuştu. İlk görüntüleri ise geçtiğimiz ağustos ayında yayımlanmıştı.

Şimdiyse bahsedilen web sitesinde Motorola'nın ikinci Android cep telefonuna ait birçok yeni resim yayımlandı. Resimlere göre cihazda Eclair güncellemesiyle birlikte Android 2.0'ın çalışıyor. BoyGeniusReport'un yazarları ince kasalı cihazı bolca övüyor ve kaydırılabilir tam klavyesi olan en ince cep telefonu olduğunu söylüyorlar. Cihazın diğer dikkat çeken yanları arasında 3,7 inç büyüklüğündeki dayanıklı ekranı ve hızlı çalışma temposu var.

Galerimizde Motorola Droid ile ilgili tüm resimleri bulabilirsiniz. Cihazın üzerindeki damga AB şebeke operatörü Verizon tarafından dağıtılacağına işaret ediyor. Cihazın Türkiye pazarına adım atıp atmayacağı henüz belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

tr ye gelip gelmeyeceği belli. GELMEZ...

ekranı çok büyük

Bundan sonra tanıtımlarınızda telefonlara ait radyasyon değerlerini de dip not olarak düşerseniz insanların bilinçlenmesinde bir parça da olsa katkınız olur.
Teşekkürler.

3.5 '' ile 3.7 '' arasında çok bi fark yok.. birde iphone un boşluğunu sayarsak boyut aynı bence..

hic bir cep telefonu beni bu kadar etkilememisti.Gercekten guzel.insallah saglamdir.cunku bir telefonun en onemli ozelligi saglamligidir bence.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play