MS'den yeni Salı güncellemesi!

Microsoft'un Haziran güncellemeleri belli oldu. Bakın yazılım devi, bu kez yama yayınlayacak...

  • Gökay Özbudak

Microsoft'un adını yayınladığı günden alan Salı güncellemeleri, bu ayın 14'ünde yani önümüzdeki Salı günü gelecek. Windows işletim sistemindeki bazıları kritik olan açıkları kapatacak olan güncellemeler, kullanıcıların güvenliğini artıracak.

Toplamda yayınlanacak olan 16 güncellemeden bahsediliyor. Microsoft'a göre güncellemelerle kapatılacak olan açıklardan dokuzu kritik. Windows işletim sistemlerinin tüm sürümlerini etkileyecek olan güncelleme ayrıca bu yazılımları etkileyecek: Microsoft Windows, Microsoft .NET Framework, Microsoft Silverlight, Microsoft Forefront Threat Management Gateway, Internet Explorer, Microsoft Office, Microsoft SQL Server ve Microsoft Visual Studio.

Haziran güncellemeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler, buradaki sayfaya göz atabilir (İngilizce).

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

İçimiz dışımız yama oldu... Acaba ileride, yıllar geçmesine rağmen sadece 1-2 güncelleştirme içeren bir windows karşımıza çıkar mı?

evet windowsu bütün sürümlerini hala destekliyor microsoft

İnsanları memnun etmekte ne kadar zormuş yahu. Microsoft yama yayınlanıyor diye olumsuz yorumlar yapanlar hayret ediyorum. Elbette insanın olduğu yerde hatalar ve açıklar olacaktır arkadaşlar. 1 tanede yama olur. 100 tanede. Önemli olan çalışılıp kapatılması. Kısaca yama iyidir. Hızlı olanıda en makbulüdür.

yamali bohca iste...

ne nankör insanlarsınız 1krş almadan yüklüyosun işte daha ne...

Ya varya inanılır gibi değil bazı kullanıcılar...Adamlar üşenmiyor sizin korsan windows'unuz için yama çıkarıyor yine de size yaranamıyor...Yalan mı? Ülkemiz bir korsan cenneti değil mi? Hem adamlar yama falan yayınlamasa update güncelleme falan çıkarmasa size de "alın kardeşim elinizdeki windows kusursuz...yamasız mamasız 10 yıl tam kapasite stabil kullanacaksın" dese kaç kişi windowsdaki eksikleri gedikleri fark edebilecek? hiçbirimiz...

utanmadan hala konuşuyolar ya...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play