MS, en iyi PC'yi seçmenize yardımcı oluyor!

Microsoft, yayınladığı bu yeni site ile size, nasıl bir bilgisayar almanız gerektiğini söyleyecek...

Microsoft, sizin için en uygun Windows 7'li masaüstü PC'leri ve laptop'ları bulan yeni bir web sitesi meydana getirdi.

Sitede PC ile ilgili birkaç soruyu cevaplamanız isteniyor. Örneğin PC'nizi daha çok nerede kullanacağınız, hangi amaçla kullanacağız soruluyor. Bilgisayarınızın görünümüne ne kadar önem verdiğiniz de sorular sorular arasında. Soruları cevapladığınızda size en uygun 3 bilgisayar gösteriliyor.

Windows 8'in çıkmasına aylar kala kaç kişinin yeni bir laptop almak isteyeceği ise tartışılabilecek bir konu. Microsoft'un Find Your PC web sitesini denemek için http://www.microsoft.com/windows/pc-selector/guide.aspx adresine gidebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ücreti Microsoft karşılasın da alalım.

marka olsun afilli olsun yalı boyuda yanında hediye kazığı olsun demiyorsunuzda pc önerecekmiş hiç bir haltına müdahale edilemez parça değiştirilemez garanti nedeni ile ıvır zıvır özel servisler para kazansın diğerleri ölsün çok güzel mantıkmış. bu rüya gibi balona çomağı sokar patlatır delerim sınırlarını.

üzgünüm ama bir Microsoft seveni olmama rağmen bu tavsiyeleri 5 para etmez buldum... ne o öööle uyduruk makinalar... töööbe tööööbe yaaa...

ya Mac önerirse :)))))

Haydi bakalım bilgisayar üreticileri pamuk eller cebe doğru Microsoft veznesine para yatırmaya, az yatırmayın ki ilk önce hep sizi önersin.

Microsoft yakında bu siteyi de paralı üyelik sistemine geçirip milleti haraca bağlar merak etmeyin.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir