MS'in kovduğu çizgi kahraman hemen iş buldu!

Windows 7 kampanyasından apar topar "kovulan" çizgi kahraman, aradığı desteği bakın nerede buldu...

  • Ümit Öncel
MS'in kovduğu çizgi kahraman hemen iş buldu!
Family Guy taraf değiştirdi...

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz günlerde Microsoft ve sevilen çizgi kahraman Family Guy arasında önce özel bir sponsorluk anlaşması başlamış, ardından da Microsoft bu konuda kararı değiştirmiş ve anlaşmayı iptal etmişti. Bu sürpriz karardan sonra işsiz kalan çizgi kahramanın makus talihi uzun sürmedi ve çok geçmeden kendine yeni bir sponsor buldu.

Microsoft'un sponsorluğunu çekmesinden sonra Windows 7'nin tanıtımının yapılacağı program yayıncısı Fox tarafından da iptal edilmesi düşünülmeye başlanmıştı. Fakat bu sırada sürpriz bir gelişme oldu: Warner Bros devreye girdi ve programa sponsor olmayı istediğini söyledi.

Microsoft'un reddettiği program Warner Bros sayesinde kurtuldu ve artık Windows 7'nin tanıtımı için değil, dev film stüdyosunun yeni filmi Sherlock Holmes'ün tanıtımı için çaba harcayacak. Guy Ritchie'nin yönettiği filmde Jude Law ve Robert Downey Jr gibi yıldızlar yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

büyük firmaların anlaşmalarını bu şekilde iptal etmeleri itibar kaybına neden olur...

İyi ki bitirmemişler güzel sayılan bir dizi

Hemmen Linux'a!

WB'nin ortaklarindan biri de Apple miydi ben mi yanlis hatirliyorum?

Chip Family Guy'ın reklemını yapmıyor mu?

Biliyor musunuz? Websense yüzünden family guy ile ilgili sitelere ulaşamıyorum. guy kelimesine adult muamelesi yapıyor geri zekalı program.

Sen de yorum yaz