MS'nin bedava antivirüsü yenileniyor!

MS'in bedava antivirüsü Security Essentials'ın 2.0 sürümü geliyor. İlk betayı indirin, deneyin...

  • Gökay Özbudak
Security Essentials 2.0: İlk betayı indirin!
Henüz beta aşamasında...

Microsoft'un bedava anti-virüs ve anti-spyware ürününün yeni sürümü ilk betasıyla karşınızda. Microsoft Security Essentials'ın yeni sürümünün betası hemen indirilebilir durumda. Beta sürümündeki özellikler ise şu şekilde;

* Windows Güvenlik Duvarı Birleştirilmesi: MSE kurulurken, Windows güvenlik duvarınızı açıp açmamak istediğinizi soruyor.

* İnternet tabanlı saldırılara karşı geliştirilmiş koruma: MSE, bilgisiayarınızı korumak için Internet Explorer'la beraber uyum içinde çalışıyor.

* Yeni koruma motoru: Yeni güncelleştirilmiş kötü yazılım özelliği, kötü yazılımları bulup yok etmekte daha iyi bir performans sergiliyor.

* Ağ denetim sistemi: Ağ tabanlı olan açıklara karşı MSE daha gelişmiş bir sistem sunuyor.

Security Essentials 2.0'ın ilk betasını indirmek için buraya tıklamalı, Windows Live ID'niz ile giriş yapmalı ve kayıt formunu doldurmalısınız. Beta'nın İngilizce , Brezilya dili ve İbranice olarak indirilmeye sunulduğunu da belirtelim...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

neden ibranice...??? Microsoft İsrail'e kıyak mı geçiyor?

ben bu programa cok güvenirdim gecen beni hayal kırıklıgına ugrattı. tam taramayla bi kac virus buldum bunları bulaşmadan neden durduramdı dogrusu cok mmerka ettım ardından bı hayal kırklıgı daha geldı güvenimi yitirdigim icin kaspersky ı kurdum bı de onla tarattırdım sonuc husran bı kac tane daha buldu sıft oncekı başarıları yuzunden bu son surumu deneyecem ama bu seferde başarısız olursa benım ıcıın sadece gereksiz bı antivirüs olacak tır.

brezilya dili?
sanırım portekizce.

anti virüsün betası can yakar tabi birilerinin de denemesi gerek ama

Program cok iyi fakat UAC onayi gerektiren yerlerde cok uzun bekleme suresi ve Windows Defender ile beraber 64Bit sistemde surekli hataya sebep oluyor. Windows Defender i devre disi birakmadanda bu hatalar giderilemiyor malesef.

Çok saçma Almanca veya Fransızca koymamışlar...

Edip ilk kez microsofta kızdı, haklıda. İbranicede neyin nesi, yahudiler basar parayı norton alırlar.

ibranice mi !

ürün hızlı ve tespit oranı iyi ama hiç güven vermiyor. çünkü kendisini koruyamıyor görev yöneticisindek çat diye kapatabiliyosunuz ve antivirüs devre dışı kalıyor.
iyi bir antivirüs programının bu şekilde durdurulamaması gerekir.
umarım yeni sürümde düzeltilir.

Çok saçma Almanca veya Fransızca koymamışlar...
almanca yada fransizca microsoft sitesinden indir

eğerki ücretsiz antivirüs kullanacaksanız kesinlikle bunu tavsiye ederim. çünkü kendi sistemini en iyi yine kendisi biliyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play