MSI, yeni Z97 serisi anakartlarını tanıttı!

MSI, Haswell ve ilerisini destekleyen yeni nesil anakartlarını ortaya çıkardı!

MSI klasik seri

MSI klasik seri

MSI klasik seri

Mini-ITX, microATX ve ATX boyutlarına sahip 16 yeni modelle yeni MSI Z97 Classic anakartlar, teknik yeteneklerinin yanında birçok özellikle de geliyor. Güvenilir ve hızlı Intel Gigabit LAN, birden fazla ekran kartı kullanmak isteyenler için resmi Nvidia SLI desteği, tercih edilen cihazlara sunulan esnek çözümlerle 10GB/sn'ye ulaşan en hızlı depolama performansı için tümleşik M.2 ve SATA Express ve titizlikle seçilip ağır şartlarda test edilen bileşenlerle yüksek kararlılık için Guard-Pro ve Military Class 4 bunlardan yalnızca bazıları.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

İşte MSI kalitesi.

Anakartta ASUS 'ten şaşmayın dostlar. Diğer anakartların fiyatına , özelliklerine, albenisine inanarak yanlışa düşmeyin.

ALPEREN3. İşte yılın sözü :-D:-D

siyasi üye adlarına chip niye izin veriyor? merak ediyorum. burası siyasi reklam alanimı? sayın chip.

@25 May 2014 19:23 insanları isimlerine göre fişlemek senin haddinemi düştü. Birde sayın chip diyerek yaltaklanman yokmu ? Bu ne ucuzluk böyle. burayı siyasi reklam alanına çevirmekten bahsetmişsin. Hangi yorumumda siyasi mesaj var anlamadım. İsmi alper, alperen olanlar milliyetçi diye ali ahmet mehmet olanlar islami diye yorum yapmasınlar üye olmasınlar ama sayın ziyaretçimiz istediği gibi konuşsun. Dua et sana üyelik girişimi yaparak cevap yazıyorum. ziyaretçi olarak ta yazmasını bilirdim.

msı aldım iyi çıkmadı pc kendine sürekli restart atıyordu gigabayt aldım ondada aynı sorun vardı baktım olmuyor en son pc yi sattım gittim lenovo z500 aldım harbi salakmışım onca zaman pc de vakit kaybettiğime yanıyorum en başta notebook alsaydım keşke

Ben merak ediyorum bu Asus'tan şaşmayın diyenler asus'ta mı çalışıyor

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir