MSI'den 500 dolar altı dizüstü

MSI, Asus EeePC'ye karşı Wind PC'yi piyasaya sürüyor. Rekabet kızışıyor...

  • Ongun Batuhan Altan
MSI'den 500 dolar altı dizüstü

Hızla büyüyen dizüstü pazarına her geçen gün firmalar yeni modellerini sürerek rekabeti iyice arttırıyorlar.

MSI, Wind PC ismindeki ürünüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Rakip ürünlerin aksine Intel'in yeni Atom işlemcilerini kullanan MSI, 1024×768 çözününürlüğünde 8.9" ve 10" ebatlarında ekranlarla donatmış.

Ultra taşınabilir yapıdaki Wind PC, tıpkı rakibi Asus EeePC gibi katı disk kullanıyor.

MSI Wind PC'nin fiyatı ise seçilen teknik özelliklere göre $470 ile $1099 arasında değişecek.

MSI Türkiye
Tel: 0 (216) 456 99 73

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

o paraya zaten daha iyi bir laptop alınabilir. alanın elinde kalacak ürünlerden biri. normal laptoplar bile çoğu kullanıcıya yetersiz kalırken bu kırpılmış ürünlerle kim ne yapabilecek?

anlamadığım niye fiyatını hep yüksek buluyoruz gidip 900 1000 ytl cep telefonuna verenler var ve o kişiler bu ufak pc leri pahalı buluyor böyle ufak pc lerde bence dokunmatik ekran şart asus eee pc daha uygun sanki ülkemize asus eee pc ne zaman gelicek.

yaa aln zaten ne yapacakki bu konfigirasyonda zaten yakinda tamamen vista kullanıcıları bu pc de hiç birşey yapamaz diye düşünüyorum ilerde gelişmiş modelleri bilemem tabii

bence yanımda taşıyabileceğim çok hafif bir ürün zaten ürünlerin boyutları küçüldükçe fiyatı artıyor fakat msi burada fiyatını gayet makul tutmuş atom işlemcisi ssayesinde de 10 saat çalışma imkanı bulabilirsem daha ne isteyeyim.

sevgililer gününde de iyi gider amma pembeleri var mı bunların?

1 ay önce MSI laptop aldım 570ytl ye geldi. 2.0 işlemci ,wireless, 120gb Hdd ve 512 mb Ram (2gb a kadar arttırılabilir) var. bu fiyata artık ortalama bi ceptelefonu ancak alınıyor. çok rahat msn - ofis uygulamaları - internet - ufak oyunlar çalıştırılabiliyor. bu tip laptoplar çıktıkça insanlar bunlara yönelecektir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play