MSN'in tahtında gözü olan uygulama!

Live Messenger asıl şimdi korkmaya başlamalı: İşte popüler MSN alternatifinin son deneme sürümü...

  • Ali Güngör

Windows 7 için tasarlanan yeni Trillian 5 beta'sı güçlü özellikler ve temiz bir arayüz ile donanmış bir sosyal iletişim aracı.

Trillian; AIM, Windows Live, Yahoo!, Google, Facebook Chat, Jabber, Skype ve diğer araçları bir arada kullanma imkanı sunuyor. Bütün Windows sürümlerinde çalışıyor ancak Windows 7 optimizasyonu sayesinde hem hız, hem görünüm olarak yeni işletim sistemine yakışıyor.

Üstelik konuşma geçmişlerini ve arkadaş listelerini devamlı senkronize ederek masaüstü, dizüstü ve cep telefonu gibi farklı platformlar üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Derli toplu yapısı ile çok kullanışlı olan bu mesajlaşma programının yeni beta'sını deneyebilirsiniz.

Download: Trillian 5 Beta

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

MSN'nin serverlarını kullanarak nasıl Windows Live Messenger'e rakip olabiliecek ki? :) Sadece güzel bir alternatif olabilir.

yakışırda zaten bende kullanıyorum çokta memnunum microsoftun nazlı msnsinden iyi hemde kurulumu kolay kaldırması kolay sorun yaşamıyorsun türkçe desteği var kullanmak isteyenlere tavsiye ederim temalarındaki renk çokluğu da cabası...

arkadaşlar ingilizcesi iyi olmayansakınkurmaısın türkçe dil secenegi var ama türkçeyle alakası yok gerci yeni nesil cocuklar biraz anlayabilri belki :)

Miranda önerilir.. Kullanması zor gelirse, Digsby..Digsby ile facebook üzerinde neler döndüğü anlık karşında ve direk programın arayüznden yorum yapabilir,paylaşabilirsiniz...

MSN'nin serverlarını kullanarak nasıl Windows Live Messenger'e rakip olabiliecek ki? :) Sadece güzel bir alternatif olabilir.
-------------------------------------------------------------------

windows livemessenger a rakip oluyor komple sisteme değil sadece yazılıma ilginç yani nasıl nerden çıkardın bu kanıyı...

dilini değiştirmek istediğimde bir türlü Türkçe'yi seçmiyor.. NAsıl yapabilirim ??

Msnin tahtına göz dikemez bu uygulama. İmkansız.

Tam emin değilim ama zamanında birisi israil üretimi olduğunu söylemişti.Bende kullanmayı bıraktım.

Sen de yorum yaz