Music Key: "Ücretli YouTube"a çok az kaldı!

YouTube'un uzun süredir beklenen yeni servisi, görünüşe göre çok da uzağımızda değil!

  • Cem Şancı
Music Key: "Ücretli YouTube"a çok az kaldı!

YouTube bir süredir, Spotify gibi müzik servislerine karşı kendi müzik servisi Music Key'i test ediyordu. Reklamsız ve ücretli abonelik yöntemiyle çalışacak olan Music Key, YouTube üzerindeki müzik içeriğini ister videoyla isterse de video olmaksızın sadece ses olarak dinlemeye imkan verecek.

YouTube'dan sızan bilgiler, bu yeni servisin sadece 1 - 2ay içinde ücretli kullanıma hazır olacağını söylüyor. Servisinin ücretinin ise aylık 7.99 dolar olması bekleniyor. Ayrıca serviste, çevrim dışı ve arka planda çalma imkanı da bulunacak. Böylece kullanıcılar, beğendikleri şarkıları cihazlarına kaydedip abonelikleri devam ettiği sürece çevrim dışı durumda da dinleyebilecekler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

dijital ortamda müzik dinleme olayı gerçekten çok ince düşünülmüş bir olay bunuda fırsatcı google değerlendirmiş işte artık cebe veya hard diske müzik indirme olayı bitmiştir geçmiş olsun...

Wp8.1 de zaten Tubepro isimli programla youtubedan muzikleri hem offline izleyebiliyoruz hem ses gibi ekranı kapatarak dinliyoruz neden 8 dolar vereyim ki?

Google'ın dini imanı para olmuş

Mm hayırlısı olsun diyelim.. :)

Para vermeye can atiyorum. :)

heee heee yav işiniz yok mu sizin böyle saçma sapan şeyler üzerine yoruyorsunuz kafanızı.. ücretli müzik servisi hayırlısı be gülüm

fizy dailymotion vimeo izlesene ücretsiz alternatif çok aslında

ttnet varken kim verir aylık okadar para

bedava müziği hertürlü indiririz buna google amca karışamaz karışmaya gücü yetmez

Ttnet ile youtube'un ne ilgisi var

zamanı gelmişti.

Niye üzerinize alınıyorsunuz? Adam size hemen koşun, YouTube'a para bayılın demiyorki. Sadece haberlerden haberiniz olsun, cahil kalmayın diyor.

uzatmayın ya parası neyse verir izleriz $$$

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play