Müzik dinlemeye uygun ev sineması!

Sadece bir ev sineması sistemi almak istemeyen, müzik dinlemeyi sevenlere hitap eden bir set...

JBL Cinema Sound serisi genişliyor

"JBL Cinema Sound" serisi JBL CS 360Xcite ürünüyle seriyi genişletiyor. Müzik için uygun bir ev sinema sistemi olan CS 360Xcite'yi bilgisayarınıza, TV'nize, oyun konsolunuza, MP3 ve CD çalarınıza bağlayabilirsiniz.

DTS®, DTS Neo:6®, Dolby®, Dolby Virtual Speaker and SRS TruSurround HDTM özellikleriyle sevdiğiniz filmleri, TV showlarını, müzikleri ve oyunları dinleyebilirsiniz. Çeşitli bağlantı seçenekleri ve kolay kontrol özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan CS 360Xcite'nin 2 digital (coaxial/optical) ve 3 analog ses girişi vardır. Örneğin analog ve koaksiyonel kabloları kullanarak TV, oyun konsolu veya bilgisayarınızı CS 360Xcite ses sisteminize rahatlıkla bağlayabilirsiniz. JBL CS 360Xcite kablo kirliligini ortadan kaldırarak dekorunuz ile bütünleşebilir. Ses kaynağı, ses formatı, bas seviyesi, ses kontrolü ve diğer fonksiyonel özellikleri subwooferın önünde bulunan ön panelden veya tüm sistemi uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

JBL CS 360Xcite iki adet 2 yollu uydu hoparlör, bir adet center hoparlör, bir adet subwoofer. Ekstra anfi kullanmanıza gerek yoktur, subwoofer aktifdir. Sistemin toplam performansı 160 Watt. Ürünün perakende Satış Fiyatı 800 TL.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

herşey ucuzladı bı sınema ve muzık sıstemlerı hala eskı degerını koruyor

ufakkende boyleyıd yıne aynı ıkı ozellık + ıkı kolon 500 den aşagıya olmuyo cok secenek var ama fıyatlar değişmiyo

2 uydu kolonla hiç bir zaman sinema sesi alamazsın

800 tl çok kim alır ki bu zamanda söyleyin

cihazda müthiş ses kalitesi var, Z5500 solda sıfır kalır....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play