Mynet devleri geride bıraktı!

Bu Türk internet şirketi, açıklanan son verilere göre YouTube'u ve fazlasını geride bıraktı!

Mynet devleri geride bıraktı!

Comscore Türkiye'nin 2012 Ocak ayında en çok ziyaret edilen 20 web sitesi raporunda ilk iki sırada yer alan şirketler Şubat ayında yerlerini korudular. Türkiye'nin önde gelen sitelerinden biri olan Mynet, aylık 13.1 milyon olan ziyaretçi sayısını 17 milyona, erişim oranını yüzde 55,9'dan yüzde 73,3'e yükselterek çıkararak 3.sıraya yerleşti ve sıralamada Youtube'u geride bıraktı.

Şubat ayı rakamlarına göre Mynet, haber, oyun ve video servisleri ile sektördeki konumunu sürdürüyor. Mynet Haber, haber siteleri arasında 3.sırada yer alıyor. Türkiye'nin ilk yasal, online dizi yayın platformunun da yer aldığı Mynet Video 7 milyondan fazla kullanıcıya ulaşıyor. Oyun portalı Mynet Oyun, internette oyun oynayan her 2 kişiden birinin tercihi oluyor. Erkeklere yönelik içerik üreten Mynet Askmen ile şehir ve eğlence rehberi Feşmekan ise kendi kategorilerinde zirvedeki yerlerini koruyorlar.

Sektörde 12 yılını geride bırakan Mynet, yenilikçi servisleri ve zengin içeriği ile Türkiye'deki yerini korumaya , istikrarlı büyümesiyle sektörde yankı uyandırmaya ve kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

ben de birşey sandım :S sadece yüzde olarak bu aylık :S genele bakmak lazım. BENCE okadar büyük bir başarı değil

bu kadar ön planda ama daha doğru dürüst android ve ios programı yok. e-postaları bile alıp göndermek için elli çeşit ayar girmek gerekiyor. ama hotmail ise otomatik olarak ayarlanabiliyor.

TTnet youtube kapatmasa idi görürdüm ben bu oranları

youtube önce türkçe dil desteği versin de sonra birinci olsun

İnanamıyorum,Mynet yılda belki 1 kere girdiğim yer,Google yada başka bir servis saglayıcıda bir konuda hakkında arama yaptığımda,mynet ile ilgili bir bağlantı çıkmıyor,Çıksa girerim ama görmüyorum,Kendilerini google aramadan saklamışlar mı?

reklam ıcın bu kadar kasmaya ne gerek var . en aızndan bırıncı kım onu soyleseydınız

mynetin sadece Türkiye'ye değil bütün dünyaya acılması lazım.

genelde bilgisayarın internete bağlı olup olmadığını öğrenmek için yazdığım adrestir. Aslında pek girmem :)

meşhur bir atasözü var bununla ilgili "at yalanı öpeyim inananı" :)

Hayatta işim olmaz mynetle...

bu kafayla giderse erimeye başlayacak, oyun kısımı çok güzeldi ama son değişiklerle online oyun işini puan dağıtıp bazı saçmalıklarla doldurdu, tek kişilik oyunları 3-5 yaş grubu için doldurdu, haber içeriğini güncellikten uzak kalmaya başladı, aynı e-kolay gibi ziyaretçilerin değilde kendilerine göre bir kafa izlemeye devam ederlerse bu günleri ararlar. Mail konusunda şimdilik başarılılar.

youtube yi geçmesinin tek sebebi milletimizin üşengeç olmasından başka birşey değil :) bide youtube Türkçe olsun diyenlere tek sözüm keşke çoğu Türk onu keşfetmemiş olsaydı da temiz kalsaydı.En azından çoğu videonun altında küfür olmazdı :D

ftp sinde açık vardı bunun. anonymous hesapla giriş yaptırmadığından açığı kullanamamıştım :(

mynet çok saçma bir site sonları yahoo gibi olacak çünkü yahoo'nun birebir kopyası

14:53 e katılıyorum videoların altında hep küfür var hep ırkçılık yapılıyor videoların alakalı veya alakasız olması hiç umurlarında değil her videonun altına küfür yazıyorlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost