Mynet'ten Facebook Zaman Tüneli için uygulama

Mynet, Facebook için geliştirdiği bu Zaman Tüneli uygulamasıyla bakın hangi hizmetleri sunacak...

Mynet'ten Facebook Zaman Tüneli için uygulama!

Mynet, Facebook Zaman Tüneli uygulaması ile kullanıcılarına yeni bir sosyal paylaşım deneyimi sunuyor. Mynet kullanıcıları, yeni uygulama sayesinde takip ettikleri haberleri ve beğenilerini zaman tünellerinde görebilmenin yanında paylaşabilecekler de. Üstelik bunu yaparken, paylaşımlarının tüm kontrolü kullanıcıların elinde olacak.

Uygulama nasıl çalışıyor?

Facebook Zaman Tüneli için geliştirilen uygulama ile Mynet'te paylaşmak artık çok daha kolay. Mynet kullanıcıları, arkadaşlarının neler okuduğunu, hangi videoları izlediğini zaman tünellerinde sıcağı sıcağına takip edebilecekler. Kullanıcılar kendilerine ait bütün paylaşımları, "Benim Paylaşımlarım" özel sekmesi altında listenmiş olarak görebilecek, dilediği paylaşımı ekleyip kaldırabilecek.

Kontrol kullanıcının kendi elinde olduğu için, paylaşmak istemediklerini listelerinden kolaylıkla silebilme özelliğini de beraberinde getiriyor. Kullanıcılar, Mynet servislerinde gezerken "Zaman Tüneli" paylaşımını açık konumda tutarak, bu yeni özelliklerden yararlanabiliyor olacaklar. Mynet'in Facebook Zaman Tüneli için hazırladığı yeni uygulama Mart ayı itibariyle hayata geçti.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

herkes yapsın zaman tünelini belki bişey olur

mynet varmı halaa yaa:)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir