N97 ne zaman piyasaya çıkacak?

N97 ne zaman piyasada olacak? Vodafone'un Avrupa sitesinde yazdığına göre çok zaman kalmadı...

  • Ümit Öncel
N97 ne zaman piyasaya çıkacak?
N97 Temmuz da çıkacak mı?

Nokia'nın merakla beklenen telefonu N97'nin ne zaman piyasaya çıkacağı henüz resmi olarak duyurulmadı. Fakat Amazon.com'da ilk satış fiyatı duyurulan telefonun çıkmasına çok kısa bir süre kaldığı söylentileri ortalarda dolaşmaya başladı bile. Tarih ile ilgili ilk bilgi ise Vodafone'dan geldi. Vodafone Avrupa sitesinde N97'nin Temmuz ayında piyasada olacağını açıkladı.

Bu bilgiye göre henüz N97'nin çıkmasına 2 aydan biraz daha fazla zaman var. Buna rağmen pek çok meraklı kullanıcı için bu bile iyi bir haber. Çünkü N97'nin ilgi çekici özelliklerini merakla bekleyen çok sayıda kullanıcı bulunuyor. Örneğin N97'nin 32 GB'lık veri depolama alanının, 16 GB'lık microSD kartlarla toplam 48 GB'a çıkartılabilmesi bile, pek çok kullanıcının bu dokunmatik ekranlı telefonu merakla beklemesine yetiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

klavye işi bozmuş.

Benim harddiskim 80gb. Bu telefon neredeyse benim harddiske yetişecek. gerçekten süper bir cihaz olmuş.

klawye işi bozmamış tam tersine çok manyak bir hale getirmiş. Param olsa çıktığı ay alırdım. Ne ararsan war...

amiral gemisi buna denir işte.

mükemmel yaa bi an önce çıksın geç kaldı bilerek bunu bekledim almadım 5800'ı.o değil şimdi iphonecular gene çıkıcak yok şöyle böyle hala iphone daha güzel dicekler mınıhaahahaha

bir 5800 faciası daha geliyor basmatik ekran oleeeeyyyy

samsung omnia hd derim ben

basmatik mi :D hehe :D süpermiş "basmatik" ama yani yargılamadan infaz etmeyin siz de yazık sonuçta adamlar size 48gb alan veriyorlar daha ne olsun hem sizin laptop kameranınz kaç mp. ya da cebinize sığıyor mu eleştirilecek tek yanı işlemcisi olabilir işte orda size hak veririm ne olurdu 1ghz işlemcisi olsaydı yani di mi ama hem çıkış fiyatı diğer smartphone kategorisine giriyor sanırım bu telefon herneyse kendi kulvarındaki telefonlara karşı cesur bi rekabet olacak "gibi" inşallah alabilen olur bakalım bütün yazı karpuz yiyerek mi geçirecez yoksa bizim de bunun gibi süper bi telimiz olacak mı çooook mu uzun yazdım kusura bakmayın nokiayı seviyorum elbet 2.el bile sağlam olabiliyor hadi size iyi bakmalar bakmadan alıyım demeyin sakın.

ben nokia destek hattını aradım haziranın sonlarına doğru türkiyedeki bayilere gelecek dediler valla sevindim bir . hangi telefon olursa olsun max seviyede bütün özelliklerini kullanan bir kişi olarak bu telefonu alıcam allah izin verirse :) qwerty klavyeye önem veriyosanız en iyi tel. derim ben

Sen de yorum yaz