N97'nin "lite" hali: Nokia N97 Mini...

Nokia'nın "küçük N97'si" N97 Mini nasıl görünecek? Tüm detaylar dev galerimizde sizleri bekliyor...

Nokia akıllı cep telefonu piyasasını bırakmak istemiyor; fakat her keseye de ulaşmak istiyor. N97'nin ardından N97 Mini ile kullanıcıları tamamen kendi tarafına çekmeyi planlıyor.

Fakat "mini" deyince aklımıza büyük boyut farklılıkları gelirken bu model de fazla bir boyut değişimi beklemememiz gerekiyor. Biraz küçük, klavyesi elden geçirilmiş ve kamera lens kapağı bulunmayan bu modelin ilk olarak Vodafone Ireland tarafından satılması ile ilgili bilgiler internette cirit atıyor.

N97'de olduğu gibi 32 GB dâhili bellek yerine 8 ve 16 GB tercih ediliyor N97 Mini'de. Aslına bakarsanız mini denilmesinin nedeni Lite bir versiyonun sunulmak istenmesi. Daha düşük kapasite, biraz daha yavaş bir işlemci, lens kapaksız kamera ve daha küçük bir ekran kullanılarak 144 dolarlık bir indirim sağlanabilecek.

Nokia'dan alınan bilgilere göre önümüzdeki ay N97 Mini tanıtılacak; fakat bundan önce mobile-review.com sitesi N97 Mini'yi inceleme şansı buldu bile. Bu incelemeden alınan Nokia N97 Mini fotoğraflarını ve ekran görüntülerini galerimizde bulabilirsiniz...

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Vodafone Ireland mı? Bu Vodafone'un Avrupa'da hizmet vermediği ülke var mı ya

Ingiliz firlmasi irlandada olmasi sasirtici degil dunyanin en buyuk operatorlerinden birisi ayrica vodefone.

tatabiki vodafon su an dunyaya yayiliyor ben almanyada kaliyorum burda vodafon internet ve telefon cep telefonu var burda1 numara

lens kapağı çok mu masraflı brişeymiş elden geçirilecek başka birşey bulamamışlar mı saçmalık...

bende n97 minimden gayet memnunum ve herkese tavsiye ederim!
Saçmalık falanda olduğunu açıkası hiiiiiiiiiiiç düşünmüyorum ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir