NASA'nın müslüman görevi ne?

NASA işi gücü bıraktı, Müslümanlar hakkında yapılan bu iki zıt açıklamayı tartışıyor...

  • Ali Güngör
NASA'dan müslüman önceliği açıklaması
NASA'nın görev önceliği tartışıldı

Amerika'da yeni bir müslüman tartışması başladı. Amerikan Uzaj Ajansı NASA ile, Beyaz Saray Basın Sekreteri Robert Gibbs'in söyledikleri birbirini tutmuyor.

NASA'dan Charles Bolden kendisine verilen görevler arasında en önemli olanın müslüman ülkelere erişmek olduğu söylüyor. Gibbs ise bunun NASA'nın işi olmadığını belirtiyor.

Bolden, Başkan Obama'nın kendisinden direkt olarak NASA'nın dünyanın en iyi bilim adamlarını bulmasını, Rusya ve Japonya gibi ülkelerle ortaklık kurmasını, İsrail ve müslüman ağırlıkta ülkelerle çalışmasını istediğini söylüyor.

Şimdi NASA'nın en önemli görevinin uzay araştırmaları olduğu vurgulanıyor ama müslüman ülkelerle işbirliği meselesindeki açıklamaların karışıklığı sürüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yav eski düşmanların hepsi şimdi sıkı dost oldu:) Zaten ABD için israil ikinci vatan.

Ahh Rusya eski gücün olsaydı ABD böyle kabadayı gibi sağa sola diklenemezdi. Hiç değilse Dünyanın dengesi korunurdu. Orduya yatırım yapan dünya devi oluyor, bizde dünyanın bütün eski silahlarını topluyoruz.

müslüman ülke deyince de akla biz geliyoruz.umarım iyi birşeyler çıkar

bende nasada adam akıllı insanlar var sanıyordum.Gerçi bir işe siyaset bulaşıyosa ve o işe etki eden lobiler varsa zaten o iş çıgrından çıkmıştır.Ve bu lobiler genellikle islam dininin temellerini sarsmaya çalışır ama ne hikmetse başaramazlar.

Nasa adam ol.Lobilere uyma.Unutma ki dünyada sadece uzaya insan gönderenler siz değilsiniz.Mali kaynaklarınız kesildiği an işniz biter.

bizimle ilgisi yok müslüman bir ülke değiliz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play