NBA oyuncularını taşıyan uçakta heyecan

NBA oyuncularını taşıyan uçak, 9.000 metre yükseklikte bilinmeyen bir cisimle karşı karşıya geldi!

  • Levent Öztürk
NBA oyuncularını taşıyan uçakta heyecan...

NBA takımı Oklahoma City Thunder, Cuma günü Minnesota Timberwolves'a kaybettiği maçın ardından Minneapolis'ten Chicago'ya uçuyorlardı. Ancak iddiaya göre yolda, uçakları çok küçük bir UFO'yu çarparak yok etti.

Bir Thunder takımı görevlisi ESPN'e uçuşun "biraz sarsıntılı ancak sıra dışı olmadığını" söyledi. ABC'nin Chicago ortağı da Delta'nın bu kazayı bir kuş çarpması olarak tanımladığını söylemekteydi.

Takım oyuncularının gönderdikleri tweet'lerde 30000 feet (9000 metre) yükseklikte gece vakti neyin çarpmış olabileceğini sorgulamaktaydılar. Steven Adams da @NASA, @neiltyson, @BillNye etiketli bir tweet ile çarpmanın sebebini öğrenmek için destek istedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

İncirlik Hava Üssü'nün üzerinde geceleri bir drone var. Bazı geceler onu seyrediyorum. İnsanlar farkında bile değiller, onu yıldız zannediyorlar. Neyse ki uçaklar ona çarpmıyor. Nedendir bilinmez, seviyorum o drone'u...

Uzaydan meteor göktaşını bir kenara koyun özellikle Dünya'nın çevresine yerleştirilmiş yüzbinlerce hurda uydu cihazlarından kopan parçalar atmosferi geçip Dünyamıza kontrolsüzce düşüyor. Kuş değilde bunun olma ihtimali çok yüksek. Uçağın burnundan alınacak bir numune veya boya numunesi, çarpan cisimden illaki izler taşıyacaktır nano teknoloji ve mikroskopla fevkalade çarpan cisim tespit edilir hem de % 100.

Sen de yorum yaz