Neovo F417’ler Şimdi Daha Hızlı

AG Neovo F-417’ler yenilendi. Önceden 12 ms tepki süresine sahip ürünler artık 4 ms olarak satışa sunulacak.

Ayrıca ürünün kontrast oranı da 450:1 ‘den 550:1’e çıkarıldı . F serisi monitörler giriş seviyesi ürünler olarak tasarlamış olsa da ürünleri diğer markaların giriş seviyesi ürünleri ile kıyaslandığın da bir çok farklılık ortaya çıkıyor. Ürünler fiyat, stil ve kalite olarak giriş seviyesi ürünlerden çok farklı. Hedef pazarı ev ve ofis kullanıcıları olan ürün yeni tepki süresi ile oyun oynayan kitleyi de bu hedefe dahil etmiş oldu. Uygun fiyata düşük tepki süresine sahip monitör satın almak isteyenler için ideal bir çözüm olan F417’lerin siyah ve fildişi olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut. Ürünün üzerinde bulunan 5 ayar butonu ile tüm görüntü ayarları yapılabiliyor. Otomatik ayar fonsiyonu ise optimal görüntü elde etmek için tüm ayarların otomatik olarak yapılmasını sağlıyor. Çok hafif olarak tasarlanan F417’de KensingtonTM güvenlik slotu ve built in güç kaynağı bulunuyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

merhaba çok araştırdım ama f-417 de 12ms 4ms farkı nasıl anlaşılacak hiçbir bilgi bulamadım. sadece f-417 olarak geçiyor. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

güzel ürün sevdim fiyatları da uygun

lcd de philips yada apple derim gerisi hikaye

slm arkadaşlar neovo f-417 lcd monitörü kullanıyorum.çok güzel bir fiyata aldım ve özellikleri çok güzel tepki süresi olsun kontrastlık oranı da olsun çok çok iyi 3 yılda garantili,valla alıcak olursanız sizlere tavsiye ederim oyun oynarken yada film izlerken çok net görüntüler .alıcak olursanız tavsiye ederim markaya önem vermeyim ....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir