Nerede kaldı bu Galaxy S3?

Bir türlü piyasaya çıkamayan bu Galaxy S3 modeli, "hayalet S3" olarak kalmaya mahkum mu?

  • Berk Toparlak
Nerede kaldı bu Galaxy S3?

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S3, Mayıs ayında piyasaya sürüldüğünde dünya çapına büyük yankı uyandırmış, mali açıdan da Samsung'u bir hayli tatmin etmişti. Ancak teknoloji harikası cihazın 64 GB'lık versiyonu, kullanıcıların kafasında hala büyük bir soru işareti.

Teknoloji devinin İngiltere tedarikçilerinden Clove, 64 GB kapasiteli S3'lerin dükkanlarında henüz raflara bile giremediğini söylüyor. "Aldığımız ön siparişler, pazara girmek için gereken minimum rakamın bile altında kaldı."

Başka bir tedarikçi olan Expansys ise, beklentilerin altında kalsa da, Galaxy S3'ü henüz raflarından kaldırmadıklarını belirtti. "Daha fazla sipariş aldığımız takdirde, S3'leri raflarımızda tutmaya devam edebiliriz."

Carphone Warehouse ve Phones4U gibi diğer büyük tedarikçiler de S3'ü stoklarından kaldırıp kaldırmama konusunda kararsız kalmışlar.

64 GB'lık iPhone 5 örneğinde olduğu gibi, geniş kapasiteli cep telefonlarına olan ilgi aslında bir hayli fazla. Fakat aynı durum, görünüşe göre Galaxy S3 için pek geçerli değil!

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Rakiplerinde sadece dahili hafıza varken s3 te dahili ve harici (trans flash ile arttırılabilir hafıza) var neden boşyere 200 300 tl fazladan ücret ödeyelimki gideriz 30-40 tl ye bi 16 yada 32 gb hafıza kartı alırız kafamız rahat olur,200-300 tl nerede 30-40 tl nerede??? s3 için hafıza sıkıntısı yok ;))

Çıkmadan önce 16/32/64 olacak diyorlar çıktıktan sonra 32 liği bulmak bir çile 64 zaten yok. Bu ne rezalet madem 64 ü çıkarmayacaksın o zaman insanları niye kandırıyorsunuz. Almıyorum işte nolcak şimdi...

@02 Ara 2012 13:28 Şu da bir gerçek eğer anakart üzerinde yüksek bir akım olursa telefonun belleği yanabilir.Hafızakartı modülü sağlam kalır.

@02 Ara 2012 13:28 sanki 64 gb versiyonu çıksa koşa koşa alacaksın. microsd desteği ile arttırılabilen hafızası tüm iphonelardan daha yüksek depolama alanı sunuyor zaten, neyin kafasındasınız?

Zaten micro sd kart ile yeteri kadar yukseltilebilen hafiza varken neden insanlar fazla para versinler ki? Bu gayet normal.32 gb alip 32 gb lik microsd kartla isini gorur zaten isteyen.

Elbetteki Kendi üzerinde bulunan MicroSD kart yuvası onu 64 GB'a yükseltmeye yetiyor.Kullanıcılar bu yüzden istemiyorlar.

16GBlik dahili hafiza uygulamalar icin hayli hayli yeterli oluyor. Müzik ve video gibi diger seyler icin de bir hafiza karti yetiyor. ayrica 32gblik samsung bulmak da kolay degil. gerekli de degil zaten. arada fiyat farkini da hesaba katarsak 16gblik samsung s3 isinizi tamamen görür.

bu tiplerde bitmedi gitti. yahu sana ne arkadaşım, zat-ı aline 16 gb yetecek diye herkese yetmek zorunda mı? genelleme yapmak sana mı düştü?

plastikçi samsung yine kakalamış kendi garibanlarını....

@02 Ara 2012 16:33 Koca makaleden bunu anladınız ya... Biraz kitap okumanızı öneririm zira okuduğunuzu anlamakta, yorumlamakta sorun yaşıyorsunuz veya bilinçli olarak Samsung anti-fanboyluğuna girişmişsiniz.

iPhone 5'ın anında bir hiç.

@02 Ara 2012 21:07 Evet alacağım, ben herşeyin aşırısını severim parası mühim değil. 64 dahili 64 harici 50 dropbox ben buyum. Ayrıca samsung s3 için 16/32/64 olacak demişmi demiş. Kaç ay geçmiş hani nerde 64 lük modeli ? Asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun ?

SAMFANLAR BU NE HİDDET ? SAKİN OLUN SAMSUNG HİSSELERİNİZ DEĞER YİTİRİR YOKSA .............

Sen de yorum yaz