Nero 9 Essentials artık ücretsiz. İndirin!

Nero'dan dev hamle: CHIP Online farkı ve önceliğiyle ilk indiren siz olun. Bağlantılar burada...

Nero 9 Essentials artık ücretsiz. İndirin!
Nero 9 Essentials: Artık Nero'nun da ücretsiz bir sürümü var.

Sadece CD ve DVD yazmak istiyor ve Blu-ray desteği, video dönüştürücü ve diğer multimedya ıvır zıvırlarına ihtiyacınız yok mu? O zaman Nero Essentials'ın en yeni sürümüne göz atmalısınız; zira bu sürüm ilk kez ücretsiz olarak sunuluyor.

Öyle görünüyor ki Nero, CDBurnerXP gibi ücretsiz programların oluşturduğu rekabetin farkına vardı ve ürün politikasında ufak bir değişiklik yaptı: Ücrete tabi ve kapsamlı Nero 9 Suite'in yanında artık ücretsiz bir Nero da sunuluyor. Nero Essentials temelde bir "Nero Light" ve CD-DVD yazım/kopyalama görevleri üzerinde odaklanmış bir sürüm oluyor.

Bu sebeple indireceğiniz dosyanın boyutu 55 MB ve Windows XP, Vista ve doğal olarak Windows 7 altında da çalışıyor. Kullanıcı arabirimi acemi kullanıcılara da hitap etmesi için son derece basit hazırlanmış.

Not: Nero yükleme sırasında sisteminize bir araç çubuğu (ask.com) kurmaya çalışıyor. Gerekli aşamada bu seçenek üzerindeki tiki kaldırıp araç çubuğunu kurmamanızı tavsiye ediyoruz. Kurulumdan sonra Nero, sizi ücretsiz bir kayıt işlemine yönlendirecek. Kayıt olup olmamakta serbestsiniz.

Download: Nero 9 Essentials (Türkçe)

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 49 Yorum

55mb'lik dvd yazma programımı olur ya ben neroyu kullanmayalı 2 sene oluyordur BurnAware Free'yi deneyin program 5mb Blue-ray destegi bile bulunuyor :)

Teşekkürler, zaten lite sürümü yeterli temel işlevleri için... Şimdi indiriyorum...

sonunda ya..

Geç kaldılar.Ashampoo'ya yeni alıştım daha :D

Denedim, hayal kırıklığı oldu benim için. Arayüz çok kötü. Özellikler çok kısıtlı. Yukarıdaki butonlara bastığınızda, sayfada yazılımı yüksletmeniz gerektiğini söyleyen mesajlar yer alıyor. Sonuçta ücretsiz versiyonu bu, temel işlevini yerine getiriyor, daha gelişmiş bir yazılım isteyen para verip satın alabilir... Ücretsiz bir versiyonunu sunmaları da ayrı bir güzellik, isteseler yapmayabilirlerdi... Teşekkürler Nero...

anti virus programı indirmeyi sonlandırdı trojan dosyada tırajan alarmı verdi bilginize

Editörün Notu:
Yazılım güncel anti-virüs programlarıyla taranmıştır. Lütfen yanıltıcı yorum yapmayınız.

iyi güzel de nero'yu bana bedava vermeyi bırak üstüne para verseler gene p hantal programı kurmam ashampoo burning stüdio 2009 bin kat daha iyi nerodan

CHIP ONLINE'A: Nero kurulumu standart olarak yaptım ve ask.com toolbar yüklenmedi ve hiçbir aşamada da bana bu kurulsun mu diye sormadı. Yani hiçbir ayar yapılmasına gerek kalmadan herhangibir toolbar da yüklenmedi.

iyi bir gelişme. nero akıllıca davranmış.

Chip Tesekkürler Virüs Totale Taratım Virüs yok.!

iso dosyalarını yazdırmıyor.işe yaramaz.

ask tool bar yüzünden nod 32 uyarı verip indirmeyi durdur du

bende nero kullanıyordum. Ashampoo free sürümünü kullanmaya başladım. Geç kaldılar ashampoo'yu gördükten sonra nero'yu kullanmam. Aynı adobe reader foxit reader gibi. Bir kez foxit'ten sonra adobe kullanmamaya başlıyorsunuz.

ashampoodan öte köy yok :) 6 versiyonu zaten ücretsiz dağıtılıyor. bir yığın işlevi de içinde barındırıyor:)

Altarnatifi çok eskisi kadar vaz geçilmez değil.

Ashampoo burning stüdio denemeden geçmeyin.

iso yoksa nero bi anlamıyo yoq

İçinde hiç bişey yok. Hiç bir ayar, seçenek yok(çoklu oturum vs. gibi), dosya türünü seçemiyorsunuz, rezalet yani. Hiç tutmadım aynen kaldırıyorum. Nero BurninRom'u tek başına satsa keşke. Mesela Nero Linux BurningRom'un aynısı...

Nero 2009 sürümüyle artık benim için bitmiştir, çift çekirdek işlemci 4gb ram, genede açılırken kağnı gibi bekletiyor sinir oldum.

17mb lik Ashampo 350mblik Nero'nun yaptığı şeyleri yapıyor, ve de hızlı, bana yeter.

iso ne nrg yazdıra biliyor nrg olarak imaj da alabiliyor. ayarlardan kalıp yazıcısını etkinleştirin, diski kopyalaya girin kaynak olanı imaj rec seçin yandaki göz attan iso veya nrg imajınızı seçin hedef sürücüyede rw seşin yazdırın, imaj almak içinde tamtersi yerlerini deyiştirin rw le imaj rec in.

darısı win7 startelin başına.

demekki ücretsiz ashampoo gibi yazılımlar ciddi alternatif oluşturmuş olacakki nero ücretsiz bir sürümünü de devreye soktu.

güzel bir uygulama hemen indirmeye başladım.

Nero 6 full sürüm kullanıyorum. CD& DVD yazdırdığı için sadece aydan aya kullanıyorum diyebilirim. O yüzden pek enterasan bir haber değil. :D

o ask.com araç çubuğunda virüs var yav bence de kuracak kişiler dikkatli olup onu seçmesinler

CHIP Online Notu:
Bir kez daha söylüyoruz. İndireceğiniz dosya güncel anti-virüs yazılımları tarafından taranmıştı. Lütfen yanlış yönlendirme yapmayınız.

Windows XP- Vista Windows 7 üzerine hiçbir program olmadan cd ve dvd yazdırabiliyoruz. Nero'yu ücretsiz yapmak için bence biraz geç kaldılar..

virüs var dosyada 31.07.2009 09:46:32 HTTP filtresi dosya http://dl.cdn.chip.eu/downloads/224526/Nero-9.4.12.3_free.exe?cdr=500&xbytes=5242880&1249021466-1249027166-lsmjqg-B-c5ad11a05823d16a75ffd62bb518e1f3.exe Win32/Toolbar.AskSBar istenmeyen türden olabilecek uygulamalar bağlantı sonlandırıldı - karantinaya alındı Uygulama web'e ulaştığında tehdit algılandı: C:\Program Files\Free Download Manager\fdm.exe.

yani arkadasların dediği gibi iso dosyası yazdıramıyorsa yaramaz..bende cdburnerXP programı var valla canavar gibi... işim olmaz nero ile felan..

144 kilobaytlık ( BURNCDCC ) cd, dvd iso dosyalarını gayet başarılı olarak yazıyor ve bunu windows a kurmadan kullanabiliyorsunuz. bedava !

nero 9 kullanıyordum sonra 7 kullanmaya başladım nero 9 da dvd rw sürekli cd ve dvd leri bozar oldu kullananlar bunu göz önünde bulundursun

virüs var........ chip ten beklemezdim

Editörün notu:
Daha önce de belirttiğimiz gibi en son anti-virüslerle taratıyoruz. Nero temizdir, içiniz rahat olsun. Biz yanlış alarm bile almadık bu tür bazı virüs var yorumları hata da olabilir, Chip'e zarar vermeye yönelik olabilir. Değerli okuyucularımız lütfen aldanmasınlar.

:)Başımıza taş yağacak

registiry'e eklemeye çalıştığı dosyanın ne olduğunu anlayamayacak, hadi bunu anlamayı geçtim, konunun açıklamasını bile okumayacak kadar saftirik insanlar bilgisayar kullanmasın lütfen ya. adamlara böyle programlar verip de "virüs var virüs" "yandık anam" "ahanda chip de trocan yayıyoo" gibi absürd yorumlar yapıyorlar.

avast professional kullanıyorum indirme iptal edildi virüs var bağlantıda yada benim avasta o kadar parayı bış yere ötsün diye verdim ben

Dosyada eset virüs buldu

asrkadaşın biri tutturmuş bende avast pro. kullanıyorum. exe uzantılı ne indirmeye çalışırssan çalış o uyarıyı vercek o. yoksay de geç indir. veritabanında eşleşmiş bi virüs olsa adını ve kodunu vererek derki bak bu virüz var. dikkatini çektiyse orada tehlikeli OLABİLECEK uygulama diyor. senin bilgin olmadan exe uygulamaları indirilmesin diye alınmış bir önlem o. yoksay devam edeceksin. virüs var diye saçmalayıp durma. inanmassan download ettikten sonra tarat bidaha bakıyıım hata verecek mi. pc kullanmayı bilmeyenler basmış chipi

avast promu zamankaybu bes para etmez bir virüsle bir exeyi ayoramayan bir program iste neyin cabası bu avast sizi sponsor mu tuttu nedir sifresini g,reeb,lmen korumamı sagladıo sanıyorsun avastla avast kendi exe klasörünü bile temizleyemez

neroya bakarsak cd secme olayı hala eski sistem sac bas yolduruyorsa bence asamphoo ya devam

Kaspersky Internet Security 2010 ile taratılmıştır ve 0 (zıfır) zararlı yazılımcığa rastlanmıştır.Acemi Bilgisayar Kullanıcılarına Duyurulur.

Hiç gerek yok buna çünkü bunun yaptigini windows yapiyor zaten hatta daha fazlasini yapiyor.ücretsiz ve de daha bircok özellik tasiyan rakipleri varken bu bol reklamli sürümü nero nun rekabette ne kadar sıkıntı yaşadığını gostermesine yetti.evet ucretli surumleri gerçekten güzel ve nero kaliteli ama son zamanlarda medya düzenleme araçlarina yoğunlaşmasi ürünlerinin kurulum paketinin boyutunu önemli ölçüde şişirmiş durumda.

Hiç gerek yok buna çünkü bunun yaptigini windows yapiyor zaten hatta daha fazlasini yapiyor.ücretsiz ve de daha bircok özellik tasiyan rakipleri varken bu bol reklamli sürümü nero nun rekabette ne kadar sıkıntı yaşadığını gostermesine yetti.evet ucretli surumleri gerçekten güzel ve nero kaliteli ama son zamanlarda medya düzenleme araçlarina yoğunlaşmasi ürünlerinin kurulum paketinin boyutunu önemli ölçüde şişirmiş durumda.

virus yok arkadaslar,eset in uyarisi bende de oldu cünkü nero yuklerken beraberinde ie ye eklenti yuklemeye calisiyor dolayısıyla proaktif savunma uyari veriyor.bu hatta nero sitesinden trial nero 9 paketi indirdigimde de oldu biraz daha dikkatli okursanız sitede antivirusleri kurulum yaparken kapatin diyor.ben kapamadim eklentiyi sil dedim uyari cikinca zaten reklam eklentisine ihtiyacim yok,eklentiler explorer da performans kaybına neden oluyor..

chıp e teşekkürler

ehehe =) asampo 2009 warken hiç gerek yok nero gibi kasıntı bi programa hem win7 destegide mevcut kullanacak arkadaşlara şimdiden diyim

2009 da tnıtımını yaparsa chip yetkilileri öok makbule geçer
en azındna trial versiyonunu

free oldugu söylenmişti kurulum yaparken anahtar istiyor

sadece veri yazma ve disk kopyalama mevcut.
anahtar kendinden geliyor.

Eset ASK.Com Toolbara uyarı veriyor.

Nero mıcroyu ücretsiz yapmalıydılar. İso yazmayan programmı olurmuş

valla bende OEM nero 7 var orjinal. ama pcye win 7 yükledikten sonra cdyi bulamadım memlekete götürmüşüm. şimdilik işimi halletsin yeter.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir