Nero 9 Reloaded: Windows 7'de multimedya

Nero 9'un yeni sürümü "Reloaded" hazır: Tüm yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

  • Halil Mollaoğlu
Nero 9 Reloaded: Windows 7'de multimedya
Nero 9 Reloaded: Çok daha stabil çalışıyor ve Windows 7 ile tamamen uyumlu.

Nero'nun multimedya ve medya yazım setinin dokuzuncu sürümü büyük bir güncellemeye tabi tutuluyor. "Reloaded" ek ismiyle lanse edilen yeni Nero 9 sürümü, Windows 7 ile tamamen uyumlu: Zıplayan listeler ve görev çubuğu ön izlemeleri dahil. Ayrıca sete yeni multimedya özellikleri de ekleniyor. Hatta yeni müşteriler için Nero BackItUp & Burn de mevcut.

Güncelleme sonrasında Nero ile yazıcıya gerek kalmadan HD videoları arşivleyebiliyorsunuz. AVCHD içerikleri "Nero Vision" ile içeri aktarılıyor ve sabit disk sürücüye, USB belleğe veya bellek kartına aktarılabiliyor; yani boş bir optik medyaya aktarmaya gerek kalmıyor. Ayrıca PowerPoint sunumlarını da içeri aktarılarak DVD-Video veya Blu-ray diske dönüştürülebiliyor.

Nero 9'u satın almış kullanıcılar, Reloaded sürümüne geçmek için hiçbir ödemek zorun değil: Güncelleme bu kişilere ücretsiz olarak sunuluyor. Buna karşın yeni müşterilere 60 Dolarlık setin yanında veri yedekleme yazılımı BackItUp & Burn hediye veriliyor.

Download: Nero 9 Reloaded (Demo)

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

çok kaliteli bir program çok teşekkürler chip online!

ömrümün sonunua kadar kurmayacağım programlardan biridir nero aşırı büyük boyutu kaldırıldıktan sonra bilgisayardaki hatıraları falan aman aman ashampoo burning room 4ever

bence free cd ve dvd yazma programları daha işlevsel nero9 sürümüyle pc yi çok kasıyor

nero sürekli kan kaybediyor rakipleri ücretsizken nero satıcam siye ugraşıyor bu gidişle batar

Revolutions çıkmadan indirmemek lazım sonra yarım kalıyor.

Kurulum süresini düşürsünler ondan sonra düşünürüz windows 7 kurmak 20 dk. nero kurmak 30 dk. her format atmada veya böyle güncellemeleri kurmada yarım saat boşunamı harcıyalım ki yarım saat olayıda her zaman olmuyor bazen 1 saat bile olabiliyor neye göre değişiyorsa kurulum süresi ayrıca nerodan sadece cd/dvd ile alakalı program istiyorum adamlar media center bile koymuş nero'nun içine.

Nero artık eski nero değil.Nero 8 'den sonra kullanıcı kaybettiğine inanıyorum.Şimdi win7 de bile iso kalıbını dvd'ye yazdırabiliyorsun. Artık sisteme kurmuyorum bile.;)

En güzeli Nero 6, hafif ve hızlı...

geçenlerde chip online ashampoo 2010 yayınlamıştı kurdum gerçekten kurulumu neroya göre kat kat hızlı ve kısa nerodanda hiç bir farkı yok nero gerçekten bilgisayarda çok yer kaplıyor nero9 kullanıyordum fakat cd yazdırmak için bile dakikalarca bekliyordum

Nero 9 aşırı hantal bir program sadece cd yazmak için çift çekirdek gerekçek nerdeyse :(
En son Nero 7 lite kulanıyordum sonradan Ashampooya geçtim rahat ettim ücretsiz sürümü(6) bile var sitesinde üstelik özellikleri fazla kırpılmamış.

Tamam güzel program ama çok fazla yer kaplıyor,çok kasıyor,içinde gereksiz onlarca parçacık.Yüksek fiyatınıda unutmamak lazım. Bunları düzeltim karşıma çıksınlar

Elbette en iyi en kaliteli cd yazma programı bu iyide aynı zamanda üretilmiş programların içinde en hantal olanı.

Bu çok hantal. Nero Express sürümü çoğu iş için yeterli. Versiyonu 9 yada 8 farketmez.

Nero artık bir CD yazıcı değil, tamamiyle multimedya araçlarına CD yazıcı eklemişsin gibi.

Ashampoo aylavyu...
Neronun devri bitti artık. parayı tek ama tek hak eden ASHAMPOO BURNING STUDIO.
Nero 9 kurulana kadar ben 2 tame işletim sistemi kurarım,ayrıca Nero açılana kadar Ashampoo ile CD yakmanın yarısına gelirim.

Yeni çıkan programlar Windows 7'yle uyumlu tamam ama tam anlamıyla uyumlu olmalı. Yani Nero'nun yaptığı gibi zıplayan listeler, sayfa önizleme gibi özelliklerle ve Aero'yla tümüyle uyumlu olmalı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play