Netbook'lara daha fazla özgürlük

Ericsson, netbook'lar için özel olarak tasarladığı yeni genişbant modülünü piyasaya sundu.

Netbook'lara daha fazla özgürlük

Ericsson (NASDAQ: ERIC), netbook olarak da bilinen mini dizüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarladığı ve kullanıcılara daha fazla özgürlük sağlayan yeni genişbant modülünü piyasaya sundu. Dünyanın en büyük şebekelerinden onay alan yeni modül, üreticilerin netbook'ları entegre kablosuz bağlantı özelliğiyle en hızlı şekilde donatabilmelerini sağlıyor.

Ericsson Mobil Genişbant Modülleri Başkan Yardımcısı Mats Norin konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "Netbook'lar, tüketicilerin internet ve mobil genişbanta bakışlarını değiştiriyor. Bu cihazlar aracılığıyla müzik, video, fotoğraf ve çok daha fazlasına hareket halindeyken erişebiliyorsunuz. Düşük maliyetli mobil genişbant çözümümüzü uygun fiyatlı netbook'larla bir araya getiriyor ve böylece Ericsson olarak bağlanabilirliği geniş kitlelere yayıyoruz."

Kullanıcıları harici bağlantı çözümlerinden kurtaran Ericsson F3307 yerleşik mobil genişbant modülü, 100'den fazla ülkede 1 milyarı aşkın abone tarafından kullanılan lider mobil genişbant teknolojisi HSPA aracılığıyla internet erişimi sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Netbook'lara daha fazla özgürlük
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir