Netflix, Avrupa'da 6 yeni ülkeye daha geldi!

Dünyanın belki de en büyük video hizmeti 6 ülkeye daha geliyor; ama bizi yine pas geçiyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Netflix, bizden başka 6 ülkeye daha geldi!

ABD'nin ünlü ücretli video hizmeti Netflix, Avrupa'daki varlığını genişletiyor. Firma, yıl sonuna kadar Avrupa'daki 6 ülkeye daha hizmet vereceğini duyurdu. Ama hemen ümitlenmeyin, çünkü listede Türkiye'nin adı yok.

Netflix, son iki senedir Avrupa'da yavaş da olsa hizmet alanını genişletiyordu. Önce İngiltere'de hizmet vermeye başlayan popüler akış hizmeti, 2012'de Danimarka ve İskandinavya'yı da kucaklamış, son olarak Hollanda'ya hizmet sunmaya başlamıştı. Netflix'in yakında hizmet sunmaya başlayacağı ülkeler ise şöyle sıralanıyor: Almanya, Avusturya, İsveç, Fransa, Belçika ve Lüksemburg. Böylece Türkiye'de Netflix'i bekleyen kullanıcıların müjdesi, bir başka bahara kalmış oldu.

Hizmetin hangi ülkede tam olarak ne zaman devreye gireceği ise açıklanmadı. Firma, hizmetini muhtemelen kademeli olarak genişletmeyi planlıyor. Bu ülkelerden birinde yaşıyorsanız, Netflix ana sayfasını açıp e-posta adresinizi yazarak, hizmet sunulmaya başlandığında bir e-posta uyarısı alabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

bize gelse bedava değil burası ne biçim site diye küfredenler olur en iyisi bize gelmemesi

anlaşılan biz babayı alıcaz

Hep hükümet düşmanları yüzünden bunlar dışarıya ülke kuzey koreden daha kötü yönetiliyormuş gibi gösteriyorlar hükümeti sevmiyorsan sevme ülkeye niye zarar veriyorsun

@21 May 2014 21:38 lan amele burda da siyaset yapma.

@21 May 2014 21:38 1 liralık kaldırım taşını 100 liraya döşersen bu sokaklara, o 1 liraya alıp 100 liraya mal edilmiş gibi gösterilen taşlar sökülür kaldırımlardan çok kolay el yordamıyla, kalitesiz olduklarından dolayı. Bu ülkede bu milletin anlamadığı şey, cebindeki 1000 lirayı alıp 1 liralık hizmetin sana altın kaplama folyo ile sarılıp satılması. Anla artık anla şunu. Elindekini satıp olanı yiyip içmek değildir ekonomi. Bugüne kadar Cumhuriyetin malvarlıkları satıldı sen o satılan malların önüne atılan kırıntılarını yiyorsun. Peki ya sonra. Tarımı olmayan, sanayisi yan sanayiden öteye geçemeyen bu ülkede ya sonra ne olacak? Ben sana söyleyeyim elini açıp dua edeceksin Allah'a, Allah'ım gel kurtar bizi diye. İnsanlar yanıltılabilir cehaletleri yüzünden ama Allah yanıltılamaz. Göreceksiniz, satılan Cumhuriyet varlıklarının son kırıntıları da bitince, bakalım siz nereyi taşlayacaksınız hangi fışkiyeleri kıracaksınız bir yudum su için.

Hocam gelse ne olucak ki bu internet hızları ve kotalarla ne kadar kullanılabilir.

İsviçre'de de yakında başlayacağı yazılmış. .ch uzantılı adresten bilgiye ulaşılabiliyor.

Güzel işler,Türklere uğramaz zaten

her toplum "müstahak" olduğu şekilde yönetilirmiş... anlayan anladı....

Son zamanlardaki ülkemizde sansürler ve davalar sebebiyle Türkiye pazarına girmekten vazgeçtiler. Bunu kendileri açıklamıştı ve buda malumun ilanı.

virüsle / torrent'la uğraşmadan uygun fiyata parası neyse verip dizüstü bilgisayarımdan veya telefonumdan film izlemek istiyorum; ama netflix'in ülkemize henüz hizmet vermiyor olması çok üzücü :( bu konuda pek alternatif de yok galiba şu an: turkcell tv ve itunes'tan film kiralayıp izleyebiliyormuşuz sanırım; ama henüz denemedim her ikisini de. bu ikisi dışında film kiralamamızı sağlayan bir hizmet var mı acaba?

@21 May 2014 23:34 http://plus.dailymotion.com/pages/landing-page.php adresinden izleyebilirsiniz. Türkçe hizmet vermekte ve ücretli.

Aman ne önemli vermesin bizimkiler bunada yasak getirir yada içine eder .d

gelmesse gelmesin banane

tüh be hiç adını duymadığım neymiş netflix mi neymiş youtube yasaklandı ya ses kayıtlarını netflixte nasıl dinleriz onu düşünüyordum

Sen de yorum yaz