Netron Gözcü Microsoft'tan ücretsiz

Lisanslı Windows XP kullanıcıları için geliştirilen Gözcü ile çocuklarınızı nette koruyabileceksiniz

Netron Yazılım tarafından orijinal lisanslı Windows XP kullanıcıları için geliştirilen Netron Gözcü ile çocuklarınızı Internet'teki zararlı sitelerden koruyabileceksiniz.

Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Gözcü'ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, sadece sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda yüklü diğer yazılımların sadece sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

1) Microsoft Windows XP ve üzeri işletim sistemi

2) Microsoft Internet Explorer 5.5 ve üzeri

3) Microsoft .NET Framework 1.1 (buraya tıklanarak yüklenebilir)

Cenk Yapıcı

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Firefox'ta işe yaramayacak herhalde.Ne yani Ie kullanarak kardeşlerimiziçocuklarımızı kuşlara yem mi edeceğiz ? Niçin Firefox veya Opera için olanı yapılmıyor ? Yoksa Netron Yazılım'ın bunu yapabilecek kadar bilgisi ve tecrübesi yok mu ?

bir tesekkur etmeyi ögrenin be. Kurda kuşa yemmiş.. Adam bedava yazılım bulmus neden surası şöyle değil diyor. Sizin ticaret zekanızla 2 arpa boy gider miyiz acaba?

katılıyorum buyur opera versiyonunuda sen yap

bu aracın internet güvenliği için sunulduğu iddia ediliyorsa,ki gördüğüm kadarıyla öyle,firefox ve netscape gibi diğer tarayıcıları da kapsamalıdır.yok, eğer biz bunları ciddiye almıyoruz,sadece kedi ürünlerimize destek veririz,zaten mozilla gibilerini de rakip görmüyoruz derseniz,sonunuz rakiplerini ciddiye almayan diğer örneklerle aynı olur.bu örneklere sadece teknoloji konusunda değil,her sektörde faaliyet gösteren firmalardan bulunuyor.bu arada,% olarak pazar payını bilmek pek kolay değildir.kişisel görüşler ciddiye alınacak olursa da explorer'da diretenler ya firefox kullanmamışlar, ya da becerememişlerdir diye düşündüğümü iletirim.çünkü her konuda microsoft'tan daha duyarlı,çabuk ve basit bir topluluk.

COK GUZEL BIR PROGRAM BU PROGRAM BIRDE ANTI VIRUS PROGRAMI OLSA AYNI ANDA COK BABA OLUR...

Çok güzel bir yazılım.Netronu iki yıl kadar sorunsuz kullandım ama şimdi net framework hatası veriyor.Güncellemeleri alınca yine bir süre çalışıp tekrar hata veriyor.Çözümünü bilen varmı acaba

ben yükleyemedim yardımcı olur mususuz ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir