Next&NextStar'dan Android'li uydu alıcısı!

Next Pandora uydu alıcısı, Android uygulama merkezi ve fazlasıyla yeni eğlence kaynağınız olabilir!

Next&NextStar'dan Android'li uydu alıcısı!

Next&NextStar'ın, en son teknolojiyle ürettiği Next Pandora uydu alıcısı, Android uygulama merkezi ve sosyal paylaşım uygulamalarıyla yeni eğlence kaynağınız olacak.

Next&NextStar'ın HD kalitesinde görüntü sunan Next Pandora uydu alıcısı, TV ve interneti bir araya getirerek kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. Next Pandora uydu alıcısı, klavye ve mouse özellikleri taşıyan kablosuz kumandası ile uydu alıcısı ve internet tarayıcısını aynı ekranda kullanma ayrıcalığını sunarken, Android uygulama merkeziyle de eğlencenin kapılarını aralıyor.

8 GB hafızası, 3D/2D grafik desteği ile Android uygulama merkezinde bulunan oyunlarıyla TV izlemekten daha fazlasını sunan Next Pandora, çocuklarınız için de eğlence kaynağı olacak. Multitasking (Çoklu Görev) özelliğiyle birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırabilen Next Pandora uydu alıcısı Twitter, Facebook, DailyMotion, YouTube, Flickr gibi sosyal paylaşım uygulamalarını aynı anda kolayca kullanabilme imkanı sunuyor.

7 günlük elektronik program rehberi (EPG), 20 bin TV ve radyo kanalı hafızası, web tarayıcı ve e-mail uygulamaları, 4 adet USB girişi ve dahili kablosuz ağ bağlantısı (Wi-Fi) ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren Next Pandora uydu alıcısı, Android 4.0.3 işletim sistemine sahip. Next Pandora Uydu Alıcısı perakende satış fiyatı 499 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

kitkat gelecekmi ? :)

bi halta yaramaz :))

iyide bu cihaz yeni çıkmadıki çıkalı aylar oldu

dayımda var bundan bukadar karmaşık bir cihaz olamaz ayrıca 2.kumanda ne yaptıysak çalışmadı

@19 Şub 2014 13:40 teknoloji deneyim gerektirir. biraz daha kullanırsan çözersin. Bana da ilk başta zor geldi ama şimdi çok memnunum. Ne arasan var. İp tv de dahil.

@19 Şub 2014 13:40 ikinci kumandayı satarsan alabilirim. Buradan mesaj ver detay konusuruz

Full HD midir? Yani HD TV kanallarını uydudan alabilitor mu? TRT HD, ATV HD gibi kanaları yani... (Fiyatına bakarsak alıyordur herhalde)... Ama keşke Android 4.2 ya da üzeri olsaydı daha iyi olurdu.....

arkasalar bu cihaz yaklasik 4 aydir piyasada. android 4.0 olmasi flash playeri desteklemesindedir. bunun muadilleri guzel degil.gelismesini bekleyin.fiyati dahacok duser.

dün next panaroma aldık kutudan çıkardığımız halde birtürlü klavyeli kumanda çalışmadı..

Sen de yorum yaz