Nexus 4 renk değiştiriyor!

Son günlerdeki söylentiler gerçeğe dönüştü ve "farklı" Nexus resmi olarak tanıtıldı!

Nexus 4 renk değiştiriyor!

Google markasını taşıyan LG Nexus 4 bu kez beyaz renkli kasasıyla karşımıza çıkacak. Önümüzdeki günlerde piyasada olacak olan model, önü siyah, arkası beyaz bir kasaya sahip.

Aslında geçtiğimiz hafta düzenlenen Google I/O etkinliğinde tanıtılmasını beklediğimiz modelle ilgili açıklama LG'den geldi. Firma telefonu 29 Mayıs tarihinde öncelikli olarak Asya pazarında satışa sunacak. Telefonun takip eden haftalarda Kuzey Amerika ve Avrupa'da satışa sunulacağı belirtiliyor. Yeni Nexus 4'de 320 ppi piksel yoğunluğuna sahip 4,7 inç boyutlu HD IPS ekran, 8 megapiksel kamera ve Snapdragon S4 Pro işlemci olacağı belirtiliyor. Telefonun piyasaya çıkış fiyatının ne olacağı henüz açıklanmadı.

Beyaz renkli Nexus 4'ün, Android işletim sisteminin en son sürümüne yani Android 4.2 Jelly Bean'e sahip olacağı belirtiliyor. Telefonla ilgili ilk duyumlar gelmeye başladığında pek çok kullanıcı Google'ın belki de Android 4.3 işletim sistemi kullanacağını umarak heyecanlanmıştı. Ancak bu süpriz misafirle ilgili beklentiler boş çıktı.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

rengi beyaz olunca yeni mi oldu? nexus 5 sandiniz galiba

@28 May 2013 18:05 iphone işlemcisini geliştirip 4s yapıyorsa bu niye yeni olmasın, keke?

Başlığı yanlış atmissiniz. İşte "yeni diye kakalanmaya çalışılan" nexus olmalıydı. Ayrıca bu kadar güzel şeyler var ama ben hala devam ediyorum.

ne farki var bunun cok gereksiz s2 plus gibi :D

Turkcellde aynısını maxi plus5 te yapmıştı

vay be adamlar aynısının beyazını yapmıs hemen alalim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir