Ninite Updater: PC'niz hep güncel kalsın!

Windows altında yüklediğiniz yazılımlar hep güncel kalsın istiyorsanız, aradığınız çözüm içeride!

Ninite Updater: PC'niz hep güncel kalsın!

PC'nizdeki yazılımların yeni sürümlerini teker teker takip etmek çok da kolay bir iş olmasa gerek. Neyse ki bu işi sizin için yapan, hatta yazılımları otomatik olarak güncelleyen araçlar da var. Bunlardan en iyisi ise, kuşkusuz Ninite Updater. Bu araç ile Ninite'ın desteklediği yaklaşık 100 uygulamanın güncellenip güncellenmediğini izleyebiliyorsunuz.

Ama hepsi bu kadar da değil... Windows'u baştan kuruyorsanız, özellikle de çok fazla Windows deneyiminiz yoksa, Ninite yine yardımınıza yetişebilir. Yüklemek istediğiniz uygulamaları seçin, herhangi bir sorguyla karşılaşmadan hepsini yükleyin. Updater ile uygulamaları izleyin ve güncellendiklerinde haberdar olun. Ninite, Flash, tarayıcılar, Java gibi güvenlik sorunlarına daha açık uygulamalar da içerdiğinden bir uygulama ile güncellemeleri takip etmeniz yerinde olacaktır.

Ninite Updater ücretsiz değil ve yıllık 9.99 dolar ödemenizi istiyor. Ancak bilgisayarınızın her zaman en güncel halde olmasını istiyorsanız ve bu iş için ayıracak fazla vaktiniz yoksa, vereceğiniz bu paraya değecektir.

Ninite Updater'ı buradan edinebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

yuh bide parayla :D kalsın abi ;)

@23 Kas 2013 15:07 (Tüm diğer konularda da olduğu gibi) Yazılım konusunda izlediğimiz bu tutum ülkeyi bataklığa sürükleyecek.

@23 Kas 2013 16:54 yazılım paramı sen öde çok paran varsa affedersin ama

artık kurulan programlarda remainderlar var yeni versiyon çıktı güncellensin mi diye size soruyor yeni versiyon bildirimini alma ayarını açarsanız(programa göre değişir) bu tarz üçüncü parti(kimlik bilgisi doğrulanmayan) programlara önce güvenmek sonra da para vermek kullanıcıyı ikna etmez

@23 Kas 2013 15:12 Aynen. Programlar artık bu işi otomatik yapıyor. Flash bile soruyor bana güncelleme yapalım mı diye.

"Neyse ki bu işi sizin için yapan, hatta yazılımları otomatik olarak güncelleyen araçlar da var." diğer yazılımlar nelerdir acaba? Gerçekten merak ediyorum.

filehippo da aynı işi üstelik daha fazla yazılım desteği ile sağlıyor.

birde domalalım mı ?

@23 Kas 2013 16:54 duygularıma tercüman olmuşsun :D

SUMo var. Hem de ücretsiz. Link -> http://www.kcsoftwares.com/?sumo

Ne güzel bir kişinin sizin pc'nizi ele geçirmesi için tek yapması gereken de bu yazılımı kırması olacak :D

Gereksiz. Ücretli yazılımın reklamını yapmışlar.

Bu kapitalizmin yeni sermaye toplama biçimine bitiyorum; artık hiç birşeyin sahibi olamıyorsun, yıllık veya aylık haraçlar veriyorsun. Adobe bu sisteme geçti bile. ios' ta da bazı uyanık geliştiriciler uygulamanın ikincisi, üçüncüsü diye yeni uygulama çıkarıp eskisini güncellemeyi bırakıyorlar ve her ne hikmetse ne Apple' ın buna ses çıkardığı var ne de yurtdışı büyük teknoloji sitelerinin sesi çıkıyor; hatta destekliyorlar yeni trendi.

Secunia PSI hem programlardaki güvenlik açıkları için uyarıyor hem de yeni versiyonu varsa otomatik olarak güncelliyor ayrıca bedava öneririm. Yalnız son sürümü şuan için Windows 8.1 desteklemiyor.

artık çoğu yazılım kendini güncel tutuyor. sürücü falan deseniz.. güncelleme kapalı bile olsa gelişmiş seçeneklerde sürücü güncelleme açık olduğundan internet kablosunu takar takmaz 10dk içinde hepsini indirip kuruyor yani gereksiz bir uygulama. (sadece Windows 8.1de oluyor.)

Allmyapps var. Ücretsiz, çok kaliteli ve işlevsel.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost