Nintendo Wii'ler tükendi!

Nintendo Wii, Japonya ve Amerika'nın ardından, Türkiye'de de tükendi.

  • Sami Eyidilli

Yılbaşı ve Bayram tatillerinin arka arkaya gelmesi ile birlikte tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Wii, tüm Nintendo Wii satış noktalarında tükendi. Nintendo Wii, yurtdışından yeni partilerin gelmesi ile, raflardaki yerini yeniden alacak. Bunun yanı sıra, yeni oyunlar da, Wii'ler ile birlikte tekrar raflara konulacak.

Yurtdışından gelecek yeni Nintendo Wii'lerin sınırlı sayıda olmasından dolayı, Nintendo Wii satış noktalarından ön sipariş vererek, yeni Nintendo Wii'leri kaçırmamanızı öneririz. Size en yakın noktada ön sipariş alan Nintendo Wii satış noktalarını öğrenmek için ise, Nintendo Türkiye ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

yooo hiç de tükenmedi, bugün megavizyonda da teknosada da dolu ürün vardı yalan haber yapmayalım

Türkiye pazarı göz önüne alınırsa iyi bir satış yaptılar ama çok pahalı yaws.800 ytl bizde yurt dışında 250$-400$ arası bunu bilerek alasım gelmiyor.Bunun yerine hiç oynamamış insanlara Ps2 alıp eski oyunları oynamalarını tavsiye ederim.

dün natilius megavizyonda oynadım, süper bi alet. Tavsiye ederim alamasanızda test edin (:

bunları geçelim xbox360ı hiç birşeye değişmem özellikleriyle ne ps3 ne nintendo baş edebilir araştırdım araştırmanızı tavsiye ederim boşuna para bayılmayın

valla pek yalan degil bence: bende satiş danışmanıyım teknoloji markette ve ürün geldiğinin 2. günü tükendi...ve çevremdeki hiçbir yerde yok şuan :)

lazrailefsanesi, Türkiye'de Wii'nin fiyatını yüksek olmasının nedeni ülkemizdeki vergi oranları.Ayrıca PS3'ün fiyatının yanında hiç birşey.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

İlginizi çekebilir