Nokia 6, Bir Dakikada Tükendi!

HMD Global'in geçtiğimiz haftalarda satışa sunduğu Nokia 6'nın "kapış kapış satıldığı" ortaya çıktı!

Nokia 6, Bir Dakikada Tükendi!

Nokia markalı yeni telefon Nokia 6, birkaç hafta önce HMD Global tarafından tanıtılmıştı. Üst seviye olmasa da, uygun fiyatıyla çekici görünen cihazın stokları, iddiaya göre 1 dakikada tükendi.

Stokları neredeyse anında tükenen telefonun kaç adet satıldığı ise bilinmiyor. Bu satışların ardından bir milyon kişinin Nokia 6 satın almak üzere kaydolduğu söyleniyor. Ancak Nokia 6 dünya çapında merak uyandırmış olsa da, şu an sadece Çin'de Jingdong (JD.com) tarafından satılıyor. Stokların gelecekte takviye edileceği kesin, ancak bunun ne zaman olacağına dair herhangi bir bilgi yok.

HMD Global, yeni telefonunu Avrupa, ABD gibi diğer bölgelere ne zaman getireceğini veya getirip getirmeyeceğini de söylemiyor. Firma, önümüzdeki ay yapılacak olan MWC'de (Mobil Dünya Kongresi) Nokia için "sonraki bölümü" duyurmaya hazırlanıyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Nokia nın adı da kalitesi de yeter titreyin Apple ve Samsung

Bizim boş ağızlarda anca konuşsun. Onlar sata dursun...

Ne kadar sektörden uzakta kalsa. Nokia firması nin uzun yillara dayanan bir tecrübesi var bu sektörde. Apple ve Samsung bir suru kullanılmayan özellikle dolu telefonlarini yüksek fiyata satıyor, kullanıcı bunlarin ne kadarini kullanıyor ve akıllı telefonların sağlamlık kalitesinde zaten iyice bozuldu Nokia sektöre kalite sağlamlık uygun özellikler ve iyi fiyat politikası ile girerse çok iyi olur sektör çok genişler.

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir