Nokia Ace'den ekran görüntüleri sızdı!

Nokia'nın en çok merak edilen cebi "Nokia Ace"den görüntüler sızdı! Peki Nokia Ace, yeni bir cep mi?

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft'un ortak şirketlerinden bir tanesinin gönderdiği Noel kartı, dedikoduları bitmek bilmeyen cep telefonu Nokia Ace'i ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

Amerikan iletişim devi AT&T'nin etiketini taşıyan Windows Phone işletim sistemli cihaz, sızıntıya bakılacak olursa 4G LTE bağlanabilirliği sunuyor. Zira ekranda AT&T markasının yanı sıra bir 4G simgesi görünüyor. Görüntülere göre Nokia Ace'in bir ön yüz kamerası da var.

Cihazın bir ön yüz kamerasına sahip olması, onun Lumia 800'ün sadece 4G destekli sürümü olduğu ihtimalini düşürüyor. ABD'ye yönelik cihazların Nokia tarafından 9 Ocak'ta başlayan CES'de tanıtılması umuluyor.

Nokia Ace (AT&T) cebinden iki görüntü daha

Resimler: Pocketnow

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

s2 varken, bomba gibi s3 geliyorken bunu alanın aklına şaşayım.

baya pahalıdır bu :)

akıllı telefon nokyaya yaramadı. eskiden güzel idi çayır idi çimen idi...

Adı Galaxy Ace ile aynı diye sıkıntıya girer bu telefon

bu fiyatlarla lumia yı bile satamıyorlarki fiyatı düşürsün rerik olmadı bari eski kullanıcılarıyla barışsınlar eski 5800 vs getirene ciddi bi indirim yapsalar da gönlümüzü alsalar şu anda htc ile aynı fiyatlarda gidiyorlar arada ciddi fiyat farkı olmazsa htc alırım nokiadan bi kazık yedik şansımızı htc de deneyelim :) wphone bomba gibi geliyor bence yakında pazarı ele geçirir..

nokia n8 klonuyla bu yoda tıkanır kendini samsung sandı wp ile 2 yıldır kimse ilerlemedi hep kayboldular. çünkü wp kendini kıstlı sistemle öne çıkarıyor buda hem cihazları hem p yi geriliyor.

O değil de Nokia artık bi kaç yıl kullanır bu dizaynı. 5800'ı da kullanmıştı böyle.

Nokia da baktı bu işletim sistemleri tutmuyor.Hemen android 4.0 geçiş yaptı.Artık bence nokia devri sona erdi.Bıraksın da Samsung,LG,htc gibi markalar baş koltuğa otursun :)

nokia nın cebinin görüntüsü sızsa ne oluuuur sızmasa ne olur,merak eden yok ki :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play