Nokia C1'den yeni bir çizim sızdı!

2016'da akıllı telefon üretmeye geri dönecek olan Nokia'nın Android'li cebi, yine göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Nokia C1'den yeni bir çizim sızdı!

Nokia'nın Android'li, alüminyum gövdeli telefonunun ilk görüntülerini Eylül ayındaki sızıntılarda görmüştük. Şimdiki bir sızıntı ise telefonun renk seçeneklerini sergileyen çizimlerden oluşuyor.

Yeni sızan çizimde Nokia C1'in dört farklı dört seçeneğini görebiliyoruz. Çizimdeki telefon, önceki sızıntıya göre bazı farklara da sahip. Cihaz yine yuvarlak köşelerle gelse de arka kamera, önceki sızıntıda ortada yer alıyordu.

Bu son sızıntının asıl ilginç yanı ise C1'i hem Android'le, hem de Windows 10 Mobile ile çalışırken göstermesi. Çizimin gerçek olup olmadığını doğal olarak bilmiyoruz. Nokia 2016'da akıllı telefon piyasasına tekrar gireceğini söylemiş olsa da firma, şimdiye kadar herhangi bir ayrıntı vermedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

mdm kurun chrome yüklenemesin :D

Nokia demişsin ama bu renk tonları iphone tonları keşke kendi canlı lumia tonlarını kullansaydı

@26 Kasım 2015 11:28 Lumia Nokia'nın değil artık. Lumia'yı tasarlayan grup şu an Microsoft bünyesinde çalışıyor.

@DarkHellKnightX ama eski lumia cihazların (lumia 920-925-1520-930) tasarımları nokiaya ait parlak renk tonu bile microsoft neden kendi lumialarında donuk renleri kullanıp sonradan siyah beyaza döndürdü sanıyorsun

@DarkHellKnightX Bir kere Nokia'nın "telefon ile ilgili" bölümünün tamamı Microsoft'a aittir. Bunu da unutmayalım.

neyleyeyim win 10 mobili microsoft yan gelip yatarken kaç seneden beri kendimizi dolduruyoruz bir sonraki sürümle gümbürgümbür gelcek diye gümbürdediğimiz ile kalıyoruz bu dolduruşla nereye kadar gideriz bilmiyorum ama elini çabuk tutmazsa microsoftun elinde patlayacaz şahsen lumia 925 kullanıyorum ama windows işletim sistemli olduğu için yakında 1520 alacam pili daha iyi 2-3gün gidiyor NOKİA üst seviye bir cihaz çıkardığında nokiayı takip edecem

windows phone işletim sistemini tanıtan, adam eden ve bugünlere gelmesin sağlayan nokiaydı lumia 920-925-1520 ilkçıktığında çıkan oyunların trailerlerine bakın android,ios wp diye tanıtılır şimdi ise windows phonun adı sanı yok kimse iiplemiyor

@26 Kasım 2015 12:02 tam tersi. Bi banka uygualamasinda bile altta appstire android ve windsows store diye

nokiaya geri dön yapamam sensiz :(

Windows çöptür. Android candır. Nokia en başından Android demeliydi. En başından Android çıkarsaydı şu anda Samsung kadar güçlü olurdu. Ama Nokia çöp windowsu seçti. Sonuç olarak da battı.

@26 Kasım 2015 14:25 sensin çöp bunu da daz loader atılmış bir Windows 7 ultimate 64 bitten atıyorsundur git laptop al freedoslu olsun öylece kullan loaderle win7 kurarsan canını okurum ona göre

nokia belki dünyada en sevilen firmalardan birisin yada ben öyle görüyorum ah ah 8850 mi istiyorum :d

Nokıa kendi işletim sistemini kullanmazsa, akıllı telefon almak için Nokıa'yı bekleyen büyük bir kitle bir daha Nokıa almayacaklardır !

@26 Kasım 2015 18:27 Nice head man. What you using?

@26 Kasım 2015 18:27 Symbian vardı gördük.... Artık bi tarafınızı da yırtsanız Nokia ANDROİD üretecek. Fazla konuşma hadi hadi..

@26 Kasım 2015 18:27 hep meego işletim sisteminin daha geniş,modern arayüzlü versiyonunu hayal etmişimdir

@26 Kasım 2015 20:43 nokya vindovz üretçek andiroyid de üretçek kanka bak sen ne diyorsun Nokia microsoftun istediğini üretir 1 androidli telefon üretmekle androide geçmiş sayılmaz inşallah şu android bağımlıları Windows kullanmıyordur. veya her şeyim apple diye geçinmiyorlardır.

jolla joya yı tr ye getirse keşke nokia adıyla

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play