Nokia'dan 6 yeni canavar birden!

Bir değil, iki değil... Nokia, tam 6 yeni cep telefonuyla büyük bir şov yapmanın peşinde!

Nokia'dan 6 yeni canavar birden!
Lumia 900 yeni pazarlara açılıyor...

Hüseyin Cem Köylü

Nokia, Barcelona'da düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC) 2012 için, aralarında Lumia 900'ün uluslararası versiyonunun da bulunduğu 6 yeni cihaz hazırladı. Kadro, Pocket Now sitesi tarafından sızdırıldı. Şubat sonunda Barcelona'ya Nokia, 3 adet akıllı ve 3 adet standart telefonu getirecek.

Akıllı telefonlardan ikisi, uluslararası market için hazırlanmış bir Lumia 900 ve bütçe dostu Lumia 610 olacak. Lumia 900, 4.3 inç ekrana sahip ve Amerika'da LTE desteği ile sunulmuştu. Finli firma, şimdi dünyanın geri kalanı için LTE'siz modeli hazırlıyor.

Diğer telefonlar hakkındaki bilgiler, henüz sadece isimlerinden ibaret: Asha 302, Asha 203 ve Asha 202. Nokia, Apple ve Android cihazların hüküm sürdüğü akıllı cep pazarından pay almanın peşinde. Yeni telefonlarla ilgili daha detaylı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Nokia basladi yine 20 model 50 farkli telefon bicimindeki takdiklerine. Allah akil fikir versin diyorum.

şubat sonunda bekliyorum hadi bakalım nokia özellikler beğendi mi beğenmedi mi belli değil

n900 kullanıyorum açık kaynak olmadığı sürece başka nokia almam

nokıa telefonlar çok güzel ama işletim sistemini degiştirmedikçe hep geride kalır

Nokia da tasarım yok,kalite yok,işletim sistemi yerler altında,model yok, kazık var.hemde herdaim.hala nokia ya umut bağlayanlara şaşıyorum.nokia ilk önce kalitesini arttırsın.nokia bir zamanlar hem dünyanın en çok bozulan telefonu hemde en çok satan telefonuydu.şimdi ise sadece en çok bozulan telefonu sıfatıyla kaldı.şimdi yerini samsung aldı.şimdi en çok bozulan telefon samsung peşinden lg devam ediyor.en kaliteli telefon koltuğunu sony ericsson yıllardır koruyor.htc ve iphone gibi tel sektörüne sonradan giriş yapmış markalar kaliteli olduklarını henüz kanıtlamış değiller.ama htc nin iphone dan daha kaliteli olduğunu herkes biliyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play