Nokia'dan bisikletli kadınlı tanıtım videosu

Nokia, bisikletle giden bir kadının yer aldığı ilginç videosunda bakın hangi mesajları veriyor...

Nokia: "Bir şeyler değişmek üzere"
Hayır, bu bir arkadaş bulma sitesi reklamı değil

Nokia'nın 5 Eylül'de yapacağı duyurunun ardından "bir şeylerin değişeceğini" söyleyen bir video, cep devi tarafından yayınlandı.

Bir tersanede tek elle bisiklet süren bir kadının göründüğü videoda 05.09.2012 tarihi vurgulanıyor. Cilveli kadın, bisikleti sürerken kameraya (muhtemelen bir cep telefonu kamerası) doğru sokularak bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Tek eli boştaki kadının videonun sonunda düşmediğini söyleyelim. Arka planda ise gitarla çalınmış huzur dolu bir melodi dönüyor.

Nokia'nin 5 Eylül'de Windows Phone 8'li ceplerini atnıtması bekleniyor ve cihazların kamerasıyla öne çıkacağı düşünülüyor. Nokia, videodaki sloganda oldukça iddalı görünüyor. Bakalım Nokia, dev ortağı Microsoft ile beraber gerçekten de bir şeyleri değiştirmeyi başarabilecek mi?

Nokia'nın yeni "Bir şeyler değişmek üzere" tanıtım videosunu buraya tıklayarak izleyin!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Pureview'in geldiğini anlatıyor vidyo

birşeyler değişmek üzere.. Nokia Lumia Phi 05/09/2012

Bir şeyler değişmek üzere; 41MP başka bir Symbian'lı Nokia. Hala WP7 ürünlerini ülkemize getirmeyi becerememiş Nokia. Şaka gibiler. WP8 çıkıyor resmen...

Video açık ve net zaten. Hiçbir cihazda bulunmayan muhteşem görüntüler yakalayan Pureview kameramızı, stabil çok hızlı çalışan ve arayüzü diğerlerinden kopya olmayan harika bir işletim sistemi ile birleştiriyoruz diyor. Kısacası Windows Phone 8'li Nokia Lumia'lar geliyor...

yahu bırakın kamera ile akıllı telefon pazarlamayaı yahu.. Umarım windows 8 mobile güzel olmuştur gerçekten merak ediyorum.

bilip bilmeden bol keseden sallayanları, "nokia wp7'yi ülkemize getirmedi" diye isyan eden şahısları rahatsız etmiş olan bir videodur kendisi. (not: ithalat yasaları gereği, türkçe desteği olmadığı için, wp7 ülkemize gelemiyor. bunun sorumlusu ise nokia değil microsoft)

Windows Phone 7.5 muhteşem bir işletim sistemiyken Microsoft Windows Phone 8'i kötü yapmış olamaz. Sanırım WP 7,5'i geliştirip şimdiye kadar çıkan en iyi mobil işletim sistemini yaptılar. 7,5 iOS'le başa baştı bu kez geçtiler yüksek ihtimal.

Cihazları Nokia yarın tanıtacak ama internette 2 fotosunu gördüm işletim sistemi harika zaten tasarım olarakta müthiş iş çıkarmış Nokia. Bu kez olmuş gerçekten.

bu videonun nokia cep telefonlariyla degil profesyonel kameralarla cekildigi tespit edildi ve nokia olayi kabul edip ozur diledi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir