Nokia'dan iPad'i hedef alan yeni reklam!

Nokia, yeni Lumia reklamında bu kez Apple'ın iPad'ini hedefe oturttu!

Oynat Nokia'dan yeni Lumia 2520 reklamı! Nokia, yeni Lumia 2520 tablet reklamında bu kez iPad'i hedef aldı!

Nokia'nın yeni Lumia 2520 tablet reklamı, rakibi iPad'i ve onu güneş altında kullanmanın zorluklarını hedef aldı.

Videoda dışarı çıkıp oyun oynamak isteyen bir çocuk (ve köpeği), elbette tabletini evde bırakıp çıkmak istemiyor. Ancak iPad'in ekranının güneş altında net görünmemesi, çocuğun, karanlık, gölge yerleri tercih etmesine neden oluyor. Köpekse bu yüzden başka insanların yanına gidiyor.

Şanssız köpek, sadece sahibinin değil, başka birçok kişinin de gölgelere kaçtığını fark ediyor. Çünkü etraftaki herkes, bir iPad kullanıyor ve ekrandakileri görmek istiyor. Ancak köpek, en sonunda Lumia 2520 sahibi akıllı bir adam bulmayı başarıyor. Tablet, parlak gün ışığı altında da müthiş bir biçimde çalıştığı için köpek, gölgelerden kurtuluyor ve video, mutlu sonla bitiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bu video çıkalı bir ay oldu

Steve Jobs' un pazarlama dehası sayesinde çok iyi bir pazar payı ve popülarite elde etmeyi başaran Apple şirketi, bundan sonrası için yaratıcı ve farklı fikirlerden yoksun kalarak yavaş yavaş erime sürecine girmiş bulunuyor.. Görülüyor ki önümüzdeki yıllarda Microsoft ve Nokia bu işin üstesinden fazlasıyla gelerek rakiplerini çok geride bırakacak gibi görünüyor.

yav he he deyip geçeceksin

Nokia candır

Guzel reklam

Demekki etraftaki ipad kullananların bir bildiği var...

Reklamda sadece iPad yok Samsung Galaxy Tab de var

Yillarca bilerek bir bilesen eksiltip onu bir sonraki modele koyan milleti somuren nokianin daha cok calismasi lazim ipad i sollamak icin

adamlar haklı beyler, sonuçta bu özellik ipadde olmayan bir özellik.

Ben bir Microsoft hayranıyım. Bütün ürünleri doğru ama Apple'da hoşuma gidiyor. Her zaman Microsoft daha iyi diye bir şey yok. iOS 6 Çok hoşuma gidiyordu mesela. Ama bu konu hakkında kimse kusura bakmasın bu reklamda anlatılmak istenen çok doğru. Gerçekleri vurgulamışlar..

sana katılıyoruz nokya ama gülmekten :=)

@30 Ara 2013 00:19 Bence aynaya bak

güzel video

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir