Nokia'dan N810 cep telefonu

Nokia, WiMAX bağlantısıyla donatılmış yeni Nokia N810'ı bu Nisan ayında üretmeye başlayacak.

  • Selim Öztürk
Nokia N810 ve WiMAX
Nokia N810

Boy Genius Report'un raporuna göre, Nokia, N810'u WiMAX(*) desteğiyle bu Nisan'da üretmeye başlayacak.

İlginç olan ise Nokia'nın N830'la bu desteği vereceğini düşünülürken, Nokia'nın bir isim değişikliğine gitmeye gerek görmemesi. Bu haberler şimdilik sadece söylentiden ibaret. Ancak ilerleyen günlerde Nokia'nın bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

(*) Verici antenden yaklaşık 50 km mesafeye kadar bir etki alanı ve 75 Mbps indirme hızına ulaşan bir çeşit kablosuz bağlantı sistemi.

Bilgi için:
Nokia - 0 212 337 17 17

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

süper yine yapmışlar 50 km alanda ne internet sıkıntısı yok güzel bişeyy

ulaştırma bakanlıgı bu wimax ı ciddiye alsa iyi olur yoksa cagın gerisinde kalacagız bu teknoloji cok önemli sayın bakana burdan cagrıda bulunmak istiyorun lütfen bukonuya bi el atın 3 nesil falan hikayedir milletin modası geçmiş teknolojisini degil son cıkanı alalım sayın bakan lobilerin etkisinde kalmayın

bu süper bi telefon (yada bilgisayar). ama benim anlamadigim, bu telefonla sadece internet üzeri arama yapilabiliyormus. sizce dogrumu?

Arkadaşlar ben aldım çok güzel ama türkçe dili yok türkçe programı bulan yada yapan biri varsa bana ulaşabilirmi acaba adresim sasha_belo_w@hotmail.com şimdiden teşekkür ederim makina çok güzel ve güçlü

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play