Nokia'dan Samsung'a taş!

İlk Windows Phone 8'li cebin Samsung'dan gelecek olmasına bakın Nokia ne diyor...

Nokia'dan Samsung'a taş

Samsung'un Windows Phone 8'li yeni amiral gemisi ATIV S'in IFA 2012'de tanıtılmasından sonra Nokia, 5 Eylül'de başlayacak olan Nokia World için faaliyetleri hızlandırdı.  Nokia'nın Medya İlişkileri Yöneticisi Doug Dawson, Twitter'da Samsung'un etkinliğini yeni Windows Phone 8 Lumia lansmanının "açılış gösterisi" olarak tanımladı.

Twitter mesajları şöyleydi:

maggie_reardon@maggie_reardon 29 Aug 12

"Nokia, Samsung ilk WP 8 cihazı ATIV S ile onları atlattığı için bozulmuş olmalı, değil mi? Nokia için biraz üzüldüm."

Doug Dawson@DougatNokia

"@maggie_reardon Üzülme Maggie, her büyük gösterinin öncesinde [seyircileri ısındırmak için] bir açılış gösterisi olur.  Haftaya görüşüyor muyuz?"

Dawson aynı zamanda insanları "ilk" ile "en iyi"yi birbirine karıştırmamaları için uyardı ve en iyinin 5 Eylül'de çıkacağını söyledi.  Ayrıca (açık bir şekilde Nokia tarafından tutulmuş) bazı insanların IFA'da pankart ve levha açtığı bir resmi de yayınladı.  Resimdeki levhalarda serbest bir çeviri ile "Samsung: Nokia, sizi Windows Phone'a geri dönüşünüz için [kutluyor]" yazıyordu.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Nokia Eylül'de New York'ta düzenleyeceği etkinlikte biri Phi, biri Arrow kod adlı iki Lumia cihazını tanıtmayı planlıyor.

Mehmet Ali Bahıt

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Samsung sizden her türlü liderliği almış hala ne konuşuyorsunuz?

aferin nokiaya arada sırada da olsa elle tutulur şeyler yapabiliyor. piyasada tescilli hırsızlara yer olmadığını böylece göstermiş...

bu adamlar neden win 8 türkiye ye sokmuyorlar

Nokia symbiandan öte donanım olarak geri kalmasından hep kaybetti. telefonlarda İşlemci + ram hep asgari seviyede bulundu. Donan, yavaş telefonlar kullandırttı. Rakipleri daha hızlılarını sunduğunda nokianın adıda kendiside kalmadı. Bu saatten sonrada çok zor. Samsung, Sony, Apple, Blackberry, HTC akla ilk gelenler dokunmatik piyasada. nokia anılmıyor bile.

nokia 1 seneden fazladir windows tabanlı lumailardan bahsede dursun ilk versiyon windows 7 tabanlı lumialar bile eskidi 8 den bahsediyor nokia türkiyede bitmiştir bu kafayla giderse dünyadada bitecektir. Hala türkiyede sybmbianlı telefonları satmaya çalışıyor .

BU SEFER AYIP ETTİN SAMU :(

It dalaşı stayla

Nokia Nokia! Gerek Aciklamalariyla Gerekse Satis Strajedileriyle Cok Basit Bir Firma Oldu.Windows Platformunda Cok Yeni.Kime Tas Atiyor.Basta HTC Sonra Samsung Windows Phone Kulvarinda Cok Eski Ve Cok Tecrubeliler.Daha Bir Ton Firin Ekmek Yamesi Lazim.Gorende Windows Phohone Ureticisi Sadece Nokia Var Sanar.Yakindir Oradanda Bir Tokat Yer.HTC HD2 Kullanici Olarak Fazlasiyla Komik Aciklamalar.

Ben bir nokia severim, bir adet s3 üm var, sadece internet ve uygulamalar üzerine kullanıyorum, var olmasına var ancak bir laptop parası verdiğim amiral gemi mantığındaki telefon, bana ara sıra uygulamalarda çok çok seyrekte olsa arayüzdeki sayfa geçişlerinde/kaydırmalarda donmalar yaratıyor? Benim 2000tl verdiğim telefon bence bana bunu yapmamalı, en azından kendi menüsünde. Bir de 2 sene önce 0 olarak aldığım 5800 ım var =) Hala bomba gibi, bilmiyorum bana mı iyi çıktı, 2 kerede suya girdi birinde ekran değişti birinde ucuz kurtardım, ama gelin görün bana kaliteyi hala sunuyor. Ben nokia yı savunmuyorum, sadece b*k atılmasına içim el vermiyor, bence hiç bir şart altında nokianın verdiği kaliteyi samsung veremez, ram imiş işlemci imiş bu para işi. Nokia sadece biraz teknolojik ve geliştirme olarak geri kaldı, tabi bunun da sebebi eskiden piyasanın patronu olup bunun rahatlığına kendini fazladan vermiş olmasıydı, umarım bu durumdan kurtulur da

Galaxy S3 üzerine Andorid 4.1.1 çıkınca bir donma olayı kalmayacak ;) Bende Nexus var.Üzeride 4.1.1 Jealy Bean var :) Taş Gibi :)

SAMSUNG'U KÖTÜLEMEYELİM BURADA. TELEFONA PARA VERİYORSUNUZ, ADAMAKILLI KULLAMAYI BİLMİYORSUNUZ. SAMSUNG SİZİN BECERİKSİZLİĞİNİZE BİR SÜRÜM ÇIKARAMAZ, KUSURA BAKMAYINDA!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir