Nokia'dan ücretsiz oyun ve uygulamalar!

Nokia, cep mağazası Ovi'de kısa bir süreliğine ücretsiz uygulama ve oyun dağıtıyor! İşte detaylar...

Ovi Mağaza'da popüler oyun ve uygulamalar ücretsiz

Nokia'nın uygulama mağazası Ovi Mağaza'da gerçekleşen kampanyayla en popüler uygulama ve oyunlar bir süreliğine ücretsiz sunuluyor! Akıllı Nokia telefonu olanlar kampanyadan yararlanmak için acele etmeli!

Kampanyaya dahil olan cihazlardan Ovi Mağaza'ya bağlanan kullanıcılar kendilerine ücretsiz sunulan hediye oyun ve uygulamalardan seçtiklerı birini hemen görüp doğrudan indirebiliyor. Normalde ücretli olarak indirilebilen, ancak kampanya boyunca ücretsiz sunulacak olan oldukça popüler oyun ve uygulamalar arasında FIFA 2011, Assassins Creed 2, Block Breaker 3 Unlimited, Uploader Pro, Advanced Call Manager, Worms, Need for Speed Shift, Qik Premium, Shazam Encore, Doodle Jump ve Nokia Evolve bulunuyor.

Promosyondan Nokia X6, 5530 Xpress Music, 5230, 5235, 5228, 5233, N97, N97 mini, 5250, C6-00, 5800 Xpress Music, 5800i ve C5-03 model cihazları olan kullanıcılar aşağıdaki uygulamaları indirerek yararlanmaya devam ediyor.

FIFA 2011

Nokia Ovi Mağazadan en çok indirilen oyunlardan biri. Bu nedenle en fazla ilgi görmesi beklenen uygulamaların başında geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Nokia'yı ve Ovi hizmetini çok beğeniyorum. Diğer markalarda işe yarar ücretsiz doğru düzgün programlar yok iken Ovi'de çoğu ücretsiz ve çok kaliteli programlar, aynen Android Market gibi, çok güzel...

iyide ovi programını indirenler için 30 gün boyunca ücretsiz bu uygulamalar
ama nokia nın üstüne telefon tanınam

son çırpınışlar bunlar

5800 da hiç bi halt yok ben mi başka yere giriyorum haberler mi şişirme anlamıyorum ama bu nokiadan yediğim ilk ve son kazık olacak bi daha paramı alamayacaklar :)

çok güzel çok hoş da ovi de çok hata var.mesela sildiğimiz bir uygulama ovi de hala kurulu gözüküyor,yarım kalınca sürekli orada gözüküyor falan.cihazla ilişki kuramıyor gibi sanırım.

nokia batmamak için ne yapacağını şaşırdı:) indirimler, bedava uygulamalar falan... yakında telefonlarını da dağıtır:)

bir android market değil. Böyle devam ederse 10 yıl sonra nokia diye bişey kalmaz.

bedavaymış...pehhh...oyunların alayı sponsor reklamlı.hiçbiride internete girmeden oynamıyo.tuzakkk...

nokıa ilk başta takoz gibi telefonlarından vazgeçsın adam akıllı kıbar telefonlar yapsın bundan sonra bende bir nokıa kulanıcısı olarak sıcak bakmıyorum

ben bu oyunu alırım

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Ovi Mağaza'da popüler oyun ve uygulamalar ücretsiz
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir