Nokia'dan yeni Lumia'lar için video

Nokia, bugün tanıtacağı WP8'li Lumia'ların müthiş özelliğini işte böyle tanıttı...

Nokia'dan yeni Lumia'lar için video

Nokia, bugün tanıtacağı Windows Phone 8'li cepleri ve kablosuz şarj cihazı için hazırladığı bir videoyu daha YouTube kanalında yayınladı.

Yine akustik gitarla çalınan bir müzik eşliğindeki videoda bir kadın, birbirine karışmış kablolar arasında boğuşuyor ve ekrana "05.09.2012" tarihi geliyor. Bu tarih, şirketin bu akşam tanıtılacak yeni Windows Phone 8'li ceplerine ve kablosuz şarj cihazına işaret ediyor.

Nokia'nın bugünkü etkinlikte daha önce görüntüleri ortaya çıkan Lumia 920 ve Lumia 820'yi tanıtması bekleniyor. Yeni ortaya çıkan diğer bir videoda ise aynı kadın, sokakta yürürken yan tarafında ayakkabı bilgileri beliriyor. Diğer bir videoda ise kadın, bir mağazada ayakkabı seçiyor. Bu iki videonun Nokia'nın City Lens uygulamasını tanıtmayı amaçladığı düşünülüyor. City Lens, kullanıcılara bulundukları şehirde yapacak yeni şeyler bulmalarını sağlayan bir artırılmış gerçeklik uygulaması. Pusula, kamera ve ivmeölçerden faydalanan uygulama, size oteller, alışveriş ve ulaşım bilgileri sağlıyor.

Nokia'nın "bir gün daha" Windows Phone 8 tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

1.5 ghz çift çekirdekli işlemci, 4.3" 1280*720 HD ekran, 1gb RAM, 16/32 gb depolama alanı, microsd ile genişletilebilir, 8 mp kamera. tahminlerim bunlar.

Tanıtım yapıldı lumia 920 de 8.7 megapixel kamera mevcut 4.5'' ekran 1280-768 pixels.1.5 ghz çift çekirdek işlemci mevcut durumda.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir