Nokia E71 & E76: Yeni resimler ve dedikodular

Dedikodu telefonları olan E71 ve E66 hakkında yeni detaylar ve resimler su yüzüne çıktı...

Nokia E71 ve E76: Yeni resimler ve dedikodular
Dedikodu telefonu Nokia E71: E61i halefinin resmi.

İnternette iki dedikodu telefonu olan E71 ve E66 ile ilgili bazı canlı resimler ortaya çıktı. E71, E61i'nin halefi olacak, E66 ise E65'in yerine geçecek. İki telefonda zengin donanım desteği ile seleflerini aratmıyor. Bazı kaynaklara göre E71 3,2 Megapiksel kamera, GPS, WLAN ve HSDPA sunacak. 120 gram ağırlığında ve 5,7 x 11,2 x 1 cm ebatlarında olduğu iddia ediliyor. Cep telefonu yüksek bir ihtimalle tam Q-klavyeli olarak gelecek. Bu veriler önceden çıkan dedikodular ile örtüşüyor.

İkinci dedikodu telefonu E66'nın ise kızaklı E65'in yerine geçeceği düşünülüyor. Bu cihaz da 3,2 Megapiksel (yardımcı ışıklı) kamera, GPS, WLAN ve HSDPA'ya sahip olacak. E71 de olduğu gibi genişletilebilir hafıza desteği de sunulacak. Nokia dedikodular hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Bilgi için:
Nokia Danışma Hattı - 0212 337 17 18

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

gereksiz modeller bence blackberry çakması gibi duruyor.

kesinlikle katiliyorum..! Nokia zaten mobil sektorunde isin eglence tarafinda, Nokia Internet kategorisi urunleri ise tam bir fiysko.. Blackberry is the best.

bence çok güzel bir telefon

kesinlikle katılmıyorum hem blackberry kullandım hemde suan e71 kullanıyorum kesınlıkle kusursuz bı cıhaz black beryy den tek eskı yanı mevcut operatorlerle bı anlasması olmadıında wap tan baglnırken faturaya yazması gercı artık hemen heryerde wirelees var zaten 3g de geldıkten sora bole bı sıkıntı olmayacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir