Nokia fiyatları indirecek!

Cep telefonu devi Nokia, Windows'lu Lumia cepleri için radikal bir indirim kararı almak üzere...

Nokia fiyatları indirecek!

Cep telefonu devi Nokia'nın, yeni yıldızı Lumia serisi akıllı telefonlarında yeni bir projesi var. Wall Street Journal'da yer alan habere göre Nokia, Lumia 710 ve Lumia 900'lerin bazı bölgelerdeki satışlarından gayet memnun. Ancak bazı pazarlarda ise ciddi anlamda hayal kırıklığı var.

CEO Stephen Elop, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "ABD pazarında beklentilerimizi aştık; ancak İngiltere gibi büyük ve çetrefilli pazarlarda da aynı başarıyı göstermek durumundayız" dedi.

Lumia 710, Nokia'nın en çok satan Windows Phone işletim sistemli telefonu olurken, başarılı olunmayan bazı bölgelerde Nokia'nın daha çok satmak için Lumia'larda fiyat indirimine gitmesi muhtemel görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Çekin fiyatları aşağıya bakalım :)

WP trendy değil. İşe yaramaz...

WP trendy değil. İşe yaramaz. Nokia'nın uzun süreli büyük indirimler yapması gerekiyor. Unutulmamalı ki rakip firmaların buna karşılık verecek güçleri var. Rezervleri dolu. Nokia ise uzun süredir kan kaybediyor. Gelsinler hemen bir proje hazırlayalım ve Nokia'yı kurtaralım...

Nokia filan almam bu vakitten sonra akıllandık artık .gitsinler telefonlarını 3.dünya ülkelerinde satsınlar.ayrıca nokia microsoft un kuyruğunu bırak bu gidişle beraber batacaksınız.

trde en fazla 100 tl indirirler oda bişi değil 1500 cihazı yap 800 ozaman indirim olur saygılar

WP li telefon istemiyorum. Yapın Android li, MeeGo lu o zaman düşünürüm.

nokia nın ürünlerindeki eski teknolojiyi bir kenara koyacak olursak yapılan dağıtım politikasında da ciddi sıkıntılar var... ingiltere fiyatı 1.200tl ye denk geliyormuş lumi 900 ün.. o zamantabiki millet gider galaxy s serisi ya da iphone olmadı htc falan alır.. çünkü 900 ün bir esprisi yok... ayrca Türkiye yi es geçemeleride çok büyük kayıp yaşattı nokia ya.. nokia fanlarının sayısı her geçen gün samsunga kayıyor.. artık geçti.. %80 yeni akıllı telefon alacaklar android ya da ios kullanmak istiyor..zamanında 610 u 600tl ye 710 u 700tl ye 800 ü 800tl ye 900 ü de 900tl ye satışa çıkarsaydı şimdi 35 milyon ünite sırf Türkiye de satılmış olurdu.. hindistan ve çin deki müşterileri ise saymıyorum bile..ama yok işte..şu an 610 ü TR de çıkartsalar rahat 800tl isterler.. eee samsung galaxy w,se neo v ve optimus black gibi daha güçlü ve özellikli telefonlarda bu fiyattan satılıyor.. kim şimdi gidipte 610 alır ki?? 701 gibi berbat symbian telefona bile 878.99tl para çekmiş TR nin en büyük sanal alışveriş sitelerinde biri... resmen şaka gibi....

Bu saatten sonra nokiayi kurtaracak tek hamle tegra 3 + 41 mp kamera + android + hd buyuk ekran + guzel tasarim+ iyi pil omru bunu tek bir telde toplamazsa ilk yaptigi kagit uretimine geri doner, en fazla androidteki gelismeleri takip eder. Hakli miyim???

Bir sirket fiyat indirdi diye insan hiç ihtiyaci olmadigi halde, telefonu da oldugu halde hala telefon degistirip duruyor sa tek kelimeyle ahmak demektir. Biz bu kadar zengin degiliz ve de para kolay kazanilmiyor.

Çekince fiyatlari asagi, hemen almaya mi kosacaksiniz? Çok yazik.

Nokia artık öl geber çık hayatımızdan ! İyi ki Samsung ve Apple hayatımıza girdide senden kurtulduk birde isminden kurtulabilseydik. Saygılar.

Max_Real Qnx

Türkiye'ye gelsin de alalım bi zahmet.

Nokia artık öl geber çık hayatımızdan ! İyi ki Samsung ve Apple hayatımıza girdide senden kurtulduk birde isminden kurtulabilseydik. Saygılar.

Max_Real Qnx

------------------------------------------------------------------
Katılıyorum

Aman hemen almaya koşun. Paranız çok demek. Ama bir dilim ekmek bulamayan Somali'li insanları da gözünüzün önüne getirin biraz.

Nokia akıllı telefon olayında gebermiş halde ve hala daha fiyatları yüksek tutarak komik duruma düşüyor. 700TL ye Galaxy W alabiliyorken ben ne yapayım symbianlı nokia telefonu? Bu indirimi çoktan yapmaları lazımdı.

Bir cep telefonunu bir insan en az 3-4 yil kullanmali. Küresel felakette hepimizin rolü oldugunu unutmayalim.

düşünebilirim lumia 710 un beyazını

ilginçtir Amerika'da Nokia fazla satmazdı Windows Phone'a geçince satışlar patladı ama Avrupa tam tersi sanırım dalga yavaş yavaş Avrupa'ya sıçrayacak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir